Nuoroda
Prisijungti
Mano įsiminti puslapiai
Jūs neturite įsimintų puslapių. Radę įdomių pramogų ir pasiūlymų tinklalapyje, jų puslapyje galite paspausti mygtuką „Įsiminti”. Vėliau 10 paskutinių įsimintų objektų sąrašą matysite čia ir visuomet galėsite lengvai rasti savo mėgiamas pramogas.
Reklama portale

Druskininkų vandens parkas

Vertinimas
(3.9)
Įsimintistar
Objekto ID: 36761

Aprašymas

20-ies pirčių erdvė ( B dalis)

Druskininkų vandens parko 20-ies pirčių erdvė – poilsio oazė, kurioje visos originalaus dizaino pirtys įrengtos pagal skirtingų pasaulio šalių tradicijas. Kasdien galite išbandyti pirtyse vykdomas specialias nemokamas pirčių programas su ekologišku medumi, Juodosios jūros druska, beržinėmis, ąžuolinėmis vantomis, eukaliptų, mėtų, citrusinių vaisių kvapais, veido kaukėmis. Privačiam poilsiui skirtose pirtyse palepinsite save individualiomis mokamomis šokolado, jūrinių dumblių kūno kaukėmis, vanojimo programa, atliekama tik Jums. Pirčių erdvėje Jūs galėsite mėgautis 9 sausųjų pirčių (saunų), 10 garinių pirčių ir turkiškos pirties Hamam teikiamais malonumais. Lauke esantis baseinas, sūkurinė vonia ir ledinio vandens kriokliai žiemos metu maloniai nustebins net ir aštrių pojūčių mėgėjus, o vasarą puikiai atgaivins.  Muzikinis baseinas panardins Jus į neįtikėtinų pojūčių ir meditacijos pasaulį,  linksmieji dušai pakels Jums nuotaiką karšto ir šalto vandens kontrastinėmis srovėmis, o ledo kambarys po pirčių procedūrų pradžiugins kiekvieną pirties mėgėją. Pailsėti galėsite poilsio kambaryje ant šiltų gultų, o atsigaivinsite specialia pirties arbata iš pipirmėčių, beržų pumpurų ir dilgėlių.

Vandens pramogų erdvė ( C dalis)

Vandens pramogos vandens parke – tai nusileidimo kalnelių bokštas su 6 skirtingais uždarais ir atvirais nusileidimo kalneliais ir po įspūdingu kupolu esančia baseinų zona. Bendras nusileidimo kalnelių ilgis yra daugiau nei 600 metrų, o ilgiausias kalnelis net 212 metrų.Įspūdingo dydžio baseinų zonoje Jūs plaukiosite 1800 kv. m. didžiajame baseine, iš kurio uolų ištekančios kaskados, kriokliai ir povandeninės srovės masažuos Jūsų kūną. Jeigu esate aktyvaus poilsio entuziastai, jūros bangų baseine galynėsitės su bangomis, o srauniojoje upėje plauksite pasroviui arba prieš srovę. Sušilsite ir atsigausite sausoje arba garinėje pirtyse bei poilsio erdvėje.

Mažuosius lankytojus vandens parkas nudžiugins specialiai jiems skirta erdve, kurioje jie karstysis beždžionių tiltais ir landžios jų urvuose, maudysis kalnų upelyje, vaikščios tikru jūros smėliu ir džiaugsis džiunglių gyvūnų draugija.

Informacija

Kaina nuo: 15.54 Lt / 4.5 €


Darbo mėnesiai: Visus metus.


Darbo dienos: Visa savaitė.


Kontaktinė informacija

Susisiekite el. paštu
Blogai įvestas jūsų el. pašto adresas.

Neįvesta žinutė.
Užpildykite šią formą ir paspauskite mygtuką "Siųsti".

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi.
Rekomenduok draugui el. paštu
Blogai įvestas draugo el. pašto adresas.

Blogai įvestas jūsų el. pašto adresas.

Neįvesta žinutė.
Kaip rekomenduoti? Užpildykite šią formą ir paspauskite mygtuką "Siųsti".

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi.

Vertinimai ir komentarai

Greta 2013-05-06 19:30:03

Labai fainas vandens parkas...Siūlau nuvažiuooti..Nerealu.
Sandra 2012-12-10 18:19:58

kokia kaina butu dviese kokiom 4val. arba visai dienai?
Simona 2012-07-13 19:16:47

Pats puikiausias parkas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Semas 2012-04-20 10:16:39

Grybu nieks netikrina, aptarnaujancios nelabai paslaugios. Pirtys baika, vamzdziai baika nors vandeni dazniau galetu keist.
Milana 2011-01-15 19:33:17

pats geriausias, vaziuojam lb daznai cia, nerealu!!!
Nepasrinktas vertinimas!
Neįvertinta