Nuoroda
Prisijungti
Mano įsiminti puslapiai
Jūs neturite įsimintų puslapių. Radę įdomių pramogų ir pasiūlymų tinklalapyje, jų puslapyje galite paspausti mygtuką „Įsiminti”. Vėliau 10 paskutinių įsimintų objektų sąrašą matysite čia ir visuomet galėsite lengvai rasti savo mėgiamas pramogas.
Reklama portale

Viešbutis "Linėja" ***

Vertinimas
(3.0)
Įsimintistar
Objekto ID: 16413

Aprašymas

Viešbutis "Linėja" yra įsikūręs pačiame Nidos miesto centre, ramioje ir jaukioje vietoje. "Linėja" jums siūlo ęš jaukiai įrengtus kambarius.

Informacija

Tipas: Viešbutis


Kaina nuo: 110 Lt / 31.86 €


Žvaigždutės: 3


Paslaugos: Televizija, Restoranas.


Susisiekite el. paštu
Blogai įvestas jūsų el. pašto adresas.

Neįvesta žinutė.
Užpildykite šią formą ir paspauskite mygtuką "Siųsti".

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi.
Rekomenduok draugui el. paštu
Blogai įvestas draugo el. pašto adresas.

Blogai įvestas jūsų el. pašto adresas.

Neįvesta žinutė.
Kaip rekomenduoti? Užpildykite šią formą ir paspauskite mygtuką "Siųsti".

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi.

Vertinimai ir komentarai

Greta 2009-08-13 10:09:32

Juokingokas pirmasis komentaras pasirode po to kai aplankiau si viesbuti :D:D:D:D. isties! bet nieko tokio, juk visokiu piktu ir nepatenkintu zmoniu pasimaiso kelyje. visebutis idealioje veitoje - ir reklama tirkai nemeluoja. uz lango pusys, o iki centro tipo top vos keli zingsniai. aptarnavimas nepriekaistingas. mergaites vsiada paklausia kaip sekasi, sypsosi ir daro viska kad tik viesbutyje praleistas laikas butu malonus. ir nuolaidu nepasyksti. rekomenduoju!!
Rasa 2009-07-15 16:54:53

Teko praleisti savaitgali siame viesbutyje ir tikrai nieko panasaus neteko patirti kas aprasoma komentare. Manau, kad yra daug nepatenkinu ir piktu zmoniu, kurie isierzina del uodo zyzimo, ar uztemusio dangaus. Tikrai patogus ir malonus viesbutukas su paprasu, kulturingu aptarnavimu ir turbut, maziausiomis kainomis Nidoje.
Raminta 2009-07-07 14:58:05

Tikrai nepatarciau apsigyventi siame viesbutyje. Aptarnavimas siaubingas, registraturoje dirbancios moterys negeranoriskos, neteikia pagalbos, i viesbuti nakti ileidzia pasalinius zmones, kurie pradeda kabinetis ir konfliktuoti su viesbucio gyventojais, netgi maciau, kai vienas is dirbancios registraturoje moters draugu smoge i gretimame kambaryje gyvenancio zmogaus veida. Taip pat viesbutis neuztikrina ramaus poilsio tamsiu paros metu. Zodziu, esu pasipiktinusi praleistu savaitgaliu viesbutyje, ne tik,kad visai nepailsejau, bet ir pasisemiau tikrai nemaloniu emociju. Nelinkiu to nei vienam.
Nepasrinktas vertinimas!
Neįvertinta