Nuoroda
Prisijungti
Mano įsiminti puslapiai
Jūs neturite įsimintų puslapių. Radę įdomių pramogų ir pasiūlymų tinklalapyje, jų puslapyje galite paspausti mygtuką „Įsiminti”. Vėliau 10 paskutinių įsimintų objektų sąrašą matysite čia ir visuomet galėsite lengvai rasti savo mėgiamas pramogas.
Reklama portale

Viešbutis "Reval Hotel Neris" ****

Vertinimas
(3.0)
Įsimintistar
Objekto ID: 563555

Aprašymas

Visiškai naujas viešbutis „Reval Hotel Neris“ pačiame Kauno centre duris atvėrė 2008 m. kovo 17 d. Tai didžiausias viešbutis Kaune, teikiantis aukštos klasės apgyvendinimo paslaugas.

Visuose 208 „Reval Hotel Neris“ kondicionuojamuose kambariuose rasite plazminius televizorius su daugiakanale ir mokama televizija. Kiekviename kambaryje yra mini-baras, rašomasis stalas, plaukų džiovintuvas, veidrodis ir tualeto reikmenys, už kuriuos papildomai mokėti nereikia. Kiekviename viešbučio aukšte yra ledo gaminimo aparatas, visur veikia nemokamas bevielis interneto ryšys. Moderniai ir šiuolaikiškai įrengtame viešbutyje, kuriame atvykusieji pasitinkami su lietuvišku svetingumu, kiekvienas pasijus ypatingai laukiamas.
Yra galimybė pasirinkti kambarius, skirtus rūkantiems ir nerūkantiems viešbučio svečiams. Visi kambariai aprūpinti alergijos nesukeliančia patalyne, kai kuriuose kambariuose yra alergijos nesukeliančios parketinės grindys. Keletas kambarių yra pritaikyti neįgaliesiems.

Informacija

Tipas: Viešbutis


Žvaigždutės: 4


Paslaugos: Televizija, Kondicionierius, Internetas, Telefonas, Baras, Restoranas, Konferencijų salė, Apmokėjimas kreditine kortele.


Susisiekite el. paštu
Blogai įvestas jūsų el. pašto adresas.

Neįvesta žinutė.
Užpildykite šią formą ir paspauskite mygtuką "Siųsti".

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi.
Rekomenduok draugui el. paštu
Blogai įvestas draugo el. pašto adresas.

Blogai įvestas jūsų el. pašto adresas.

Neįvesta žinutė.
Kaip rekomenduoti? Užpildykite šią formą ir paspauskite mygtuką "Siųsti".

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi.

Vertinimai ir komentarai

Nemoksai 2011-03-10 15:22:05

http://www.parkinn.com/hotel-kaunas
koks 2011-03-09 00:12:45

koks cia viesbutis, jei net neturi internetines svetaines.
Nepasrinktas vertinimas!
Neįvertinta