Nuoroda
Prisijungti
Mano įsiminti puslapiai
Jūs neturite įsimintų puslapių. Radę įdomių pramogų ir pasiūlymų tinklalapyje, jų puslapyje galite paspausti mygtuką „Įsiminti”. Vėliau 10 paskutinių įsimintų objektų sąrašą matysite čia ir visuomet galėsite lengvai rasti savo mėgiamas pramogas.
Reklama portale

Sporto klubas "Impuls", Šiauliai

Vertinimas
(3.4)
Įsimintistar
Objekto ID: 36727

Aprašymas

Impuls - didžiausias sporto ir pramogų parkų tinklas Lietuvoje. Šiuo metu tinklą sudaro 8 sporto ir pramogų parkai: 5 Vilniuje -keturi Impuls sporto ir pramogų parkai ir didžiausias parkas Baltijos šalyse Impuls Plius, Impuls sporto klubas Kaune, pramogų ir laisvalaikio centre Oazė, Impuls sporto ir laisvalaikio klubas Šiauliuose. 2007 gruodžio mėnesį duris atvėrė sporto ir pramogų parkas ir Panevėžyje.

Impuls misija - įkvėpti kiekvieną suprasti, kad sveikas kūnas - raktas į pilnavertį gyvenimą. Ir nesvarbu, koks esi, mes padėsime Tau sukurti save. Tai dar niekada nebuvo taip gera! Impuls vizija - tapti didžiausiu sporto ir pramogų parkų tinklu Baltijos šalyse.

Impuls klientui siūlo aerobikos, fitneso, Rytų kovos menų, plaukimo ir treniruotes treniruoklių salėse, taip pat gausybę laisvalaikiui ir poilsiui po sunkios darbo dienos reikalingų pramogų: vandens pramogas, poilsį pirčių kompleksuose, galimybę atsigaivinti mėgiamu gėrimu vandens ir sporto baruose, masažo ir sveikatingumo paslaugas, grožio procedūras.
Suprasdami, kad svarbiausias dalykas – kliento poreikiai, lūkesčiai ir gera savijauta, Impuls sporto ir pramogų parkų kūrėjai investavo daugybę lėšų ir padėjo milžiniškas pastangas, kad čia atvykę lankytojai galėtų mėgautis visais įmanomais malonumais, kurių gausa skatintų klientą čia sugrįžti nuolat.

Impuls sporto ir pramogų parkai - vieta, kurioje per dieną vidutiniškai apsilanko per 13 000 aktyvaus gyvenimo mėgėjų (2007 m. I ketvirčio lankomumo duomenimis). Jų tarpe galite būti ir Jūs. Laukiame Jūsų Impuls sporto ir pramogų parke. Atvykite ir įsitikinsite, kad čia Jūs rasite viską, ko reikia aktyviam ir išties smagiam laisvalaikiui praleisti.

Iki pasimatymo viename iš Impuls sporto ir pramogų parke!

Informacija

Kaina nuo: 23 Lt / 6.66 €


Darbo mėnesiai: Visus metus.


Darbo dienos: Visa savaitė.


Susisiekite el. paštu
Blogai įvestas jūsų el. pašto adresas.

Neįvesta žinutė.
Užpildykite šią formą ir paspauskite mygtuką "Siųsti".

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi.
Rekomenduok draugui el. paštu
Blogai įvestas draugo el. pašto adresas.

Blogai įvestas jūsų el. pašto adresas.

Neįvesta žinutė.
Kaip rekomenduoti? Užpildykite šią formą ir paspauskite mygtuką "Siųsti".

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi.

Vertinimai ir komentarai

Daina 2015-03-11 12:35:02

labai labai idomu
Julija 2014-10-15 16:10:40

Lankausi šiame klube prieš keletą metų, negavau jokio dėmesio, nepatiko, išbandžiau įvairius klubus Šiauliuose, ir prieš mėnesį pabandžiau vėl kartui užsukti į IMPULS. Pasikeitimų labai daug ir visi į gerą pusę, ypač daug dėmesio sulaukiau treniruoklių salėje, ko prieš tai nebuvo. Nusipirkau metinį abonentą, treniruojuosi asmeniškai su treneriu, ir siekiu pačių geriausių rezultatų.
Ruta 2011-02-23 15:26:01

Del svaros tai tikrai nieko gero. ir siaip koks cia sveikatingumo klubas, jei po treniruotes susergi, nes pvz jogos sale nesildoma, ten kaip saldytuve, ir dar kazkokia nenormali vedinimo sistema ar kas, jei sedi visas susales saleje ir dar kondicionierius pucia i galva. Pats prasciausias klubas i kuri esi ejusi siauliuose.
jurka 2010-08-29 16:35:24

man tai faina bet labai reiketu svaros
daina 2010-08-03 11:49:45

labai faina
Nepasrinktas vertinimas!
Neįvertinta