Nuoroda
Prisijungti
Mano įsiminti puslapiai
Jūs neturite įsimintų puslapių. Radę įdomių pramogų ir pasiūlymų tinklalapyje, jų puslapyje galite paspausti mygtuką „Įsiminti”. Vėliau 10 paskutinių įsimintų objektų sąrašą matysite čia ir visuomet galėsite lengvai rasti savo mėgiamas pramogas.
Reklama portale

CHRIS NORMAN ir CHICO & THE GYPSIES

Vertinimas
( - )
Įsimintistar
Objekto ID: 90954974

Aprašymas

Švyturio arena pristato Kalėdinį žaidimą! Turi bilietą į renginį? Laimėk VIP narystę!!!
Gruodžio mėnesį apsilankyk bet kuriame renginyje Švyturio arenoje, registruok savo bilietus žaidime ir laimėk 2 VIP narystes Švyturio arenos CSC Telecom Klube 2013-2014 m. sezonui!
Žaidimo taisyklės: ČIA
________________________________________

DAUGIAU KAIP 30 SUPER HITŲ 1 KONCERTE

Auksinis grupės SMOKIE balsas
CHRIS NORMANir CHICO & THE GYPSIES

ŠVENTINIUOSE KONCERTUOSE

Akcija! Pirmi bilietai tik 69* litai.

Šių metų gruodžio mėn. prieš gražiausias metų šventes Šiauliuose, Klaipėdoje ir Kaune į šventinius koncertus pakvies auksinis “Smokie” balsas Chris Norman su grupe ir vienas iš legendinės grupės „The Gipsy Kings” įkūrėjų, daugelio grupės hitų bendraautorius Chico su savo grupe – „Chico & The Gypsies”.
Dviejų legendų pasirodymai taps tikra švente visiems muzikos mylėtojams, nes galimybė viename koncerte išgirsti daugiau kaip 30 gerai žinomų super hitų pasitaiko išties retai. Su „Smokie“ ir „The Gipsy Kings“ dainomis išaugo net kelios klausytojų kartos, tad koncertų metu skambės visi populiariausi grupių kūriniai – „Living Next Door to Alice“, „Needless and Pins“, „Mexican Girl“, „Oh Carol“, „I‘ll Meet You at Midnight“, „Don't Play Your Rock 'N Roll to Me“ ir kiti iš „Smokie“ ir Chriso Normano repertuaro, tuo tarpu vienas iš „The Gipsy Kings“ įkūrėjų Chico su savo grupe atliks aistringas „The Gipsy Kings“ kompozicijas „Volare“, „Djobi Djoba“, „Baila Me“, „Bem, Bem, Maria“, „Bamboleo“ ir daugelį kitų puikiai žinomų dainų.

CHRIS NORMAN
Chrisas Normanas (tikras vardas Christopher Ward Norman) gimė 1950 m. Jungtinės Karalystės Jorkšyro grafystėje, artistų šeimoje. Būdamas vos septynerių, iš tėčio gavo dovanų savo pirmąją gitarą, o didžiausią įtaką būsimos žvaigždės muzikiniam skoniui turėjo Elvisas Presley, Little Richardas, „The Beatles”, Bobas Dylanas ir „The Rolling Stones”.
1962 m. Chrisas Normanas įstojo į Bradfordo berniukų mokyklą, kur sutiko savo bendražygius – būsimus „Smokie” narius Alaną Silsoną ir Terry Uttley. Pirmųjų grupės pavadinimų buvo daug ir įvairių – nuo „The Yen”, „Essence”, „Long Side Down” iki „The Elizabethans”. Tačiau tikroji kūrybinė sėkmė atėjo kartu su lemtingu grupės pavadinimu – 1975 m. buvo išleistas ilgai brandintas debiutinis grupės „Smokie” albumas „Pass It Around”, sukurtas kartu su garsiais to meto prodiuseriais ir dainų autoriais – Nicky Chinnu ir Mike’u Chapmanu. 1978 m. galima drąsiai vadinti „Smokie” aukso amžiumi – buvo išleistas albumas „The Montreaux Album”, sulaukęs aukščiausių kritikų vertinimų, singlas „Mexican Girl” tapo megahitu, o Chriso Normano ir Suzie Quatro dueto daina „Stumblin’ in” pateko į amerikietiškojo „Billboard” TOP-10 pozicijas. Vėliau sekė akinančios šlovės metai, gastrolės visose kontinentuose ir pilni stadionai grupės gerbėjų, dievinančių kiekvieną grupės dainą ir narį.
Nors 1986 m. Chrisas Normanas paliko „Smokie” ir pradėjo solinę karjerą, jo diskografija išties įspūdinga – išleista daugiau kaip 50 singlų ir virš 30 albumų (9 iš jų - „Smokie” sudėtyje ir 25 – soliniai), pasaulyje parduota daugiau kaip 30 milijonų įrašų. Atlikėjas iki šiol produktyviai kuria - šiai metais bus išleistas jo naujausias albumas „There and Back“ bei aktyviai koncertuoja.

CHICO & THE GYPSIES
Vienas legendinės grupės „The Gipsy Kings” įkūrėjų, daugelio grupės hitų bendraautorius Chico atvyksta į Lietuvą su savo grupe – „Chico & The Gypsies”. Jau daugiau kaip dvidešimtmetį sėkmingai gyvuojanti grupė yra išleidusi 10 albumų ir su koncertais lankėsi beveik visuose pasaulio žemynuose. Beje paskutinis grupės darbas – albumas „Fiesta” – pasirodė š.m. gegužę, o jame be autorinių dainų dar skamba ir populiarūs hitai, tokie kaip „Waka Waka“, „La Camisa Negra“, „Besame Mucho“ ir kiti.
Grupės įkūrėjas ir siela – Jalloul „Chico” Bouchikhi – gimė 1954 m. Prancūzijoje, išeivių iš Maroko šeimoje. Aštuntojo dešimtmečio pradžioje kartu su Reyes ir Baliardo šeimomis įkūrė grupę „The Gipsy Kings“, išgarsėjusią savo audringais flamenko ir rumbos ritmais, pagardintais populiariosios muzikos elementais. Pradėję muzikinį kelią kaip gatvės muzikantai ir retsykiais pagrodami vestuvėse, netrukus buvo pastebėti ir pasirašė leidybos sutartį su „Sony Music Group“. Debiutinis albumas atsidūrė 12-os Europos šalių grojaraščių viršūnėse ir atnešė grupei iki šių dienų neblėstantį pasaulinį populiarumą.
Temperamentingų „Chico & The Gipsy” koncerte skambės geriausi grupės kūriniai, dainos iš naujausio albumo „Fiesta”, o taip pat populiariausi visų laikų „The Gipsy Kings“ hitai.

*Bilietų kiekis ribotas

Informacija

Kaina nuo: 69.00 LT  Pirkti bilietus


Repertuaras

Renginys pasibaigęs
Rekomenduok draugui el. paštu
Blogai įvestas draugo el. pašto adresas.

Blogai įvestas jūsų el. pašto adresas.

Neįvesta žinutė.
Kaip rekomenduoti? Užpildykite šią formą ir paspauskite mygtuką "Siųsti".

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi.

Vertinimai ir komentarai

Nepasrinktas vertinimas!
Neįvertinta