Nuoroda
Prisijungti
Mano įsiminti puslapiai
Jūs neturite įsimintų puslapių. Radę įdomių pramogų ir pasiūlymų tinklalapyje, jų puslapyje galite paspausti mygtuką „Įsiminti”. Vėliau 10 paskutinių įsimintų objektų sąrašą matysite čia ir visuomet galėsite lengvai rasti savo mėgiamas pramogas.
Reklama portale

Koncertas šv.Valentino dienai

Vertinimas
( - )
Įsimintistar
Objekto ID: 1560983

Aprašymas

Koncertas Šv. Valentino dienai „Ar jauti mano meilę?...“
 
Programoje: E. Johno, M. Jacksono, A. L. Webberio, „Queen“, E. Claptono, C. Dion, R.  Stewarto, W. Houston ir kt. dainos.
 
ROSITA ČIVILYTĖ, EVELINA SAŠENKO, RAFAILAS KARPIS, DONATAS MONTVYDAS, JERONIMAS MILIUS
LIETUVOS VALSTYBINIS SIMFONINIS ORKESTRAS

Dirigentas GINTARAS RINKEVIČIUS
 
Švento Valentino dienos proga Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ir Maestro Gintaras Rinkevičius atvyksta į Šiaulių ir Panevėžio arenas. Pristatome vieną populiariausių ir įspūdingiausių LVSO programų – koncertą „Can you feel the love tonight?“. Tai - populiarios muzikos, romantika ir jausmais dvelkianti programa. Kartu su orkestru dainuos daugelyje įspūdingų projektų pasirodę solistai Evelina Sašenko, Rosita Čivilytė, Rafailas Karpis, Jeronimas Milius, Donatas Montvydas. „Can you feel the love tonight...?“ („Ar jauti mano meilę?“) - taip klausia legendinis dainininkas seras Eltonas Johnas savo dainoje, sukurtoje Disney kompanijos filmui. Šie žodžiai iš karto nuteikia sparnuotos romantikos gūsiams. Skambės aranžuotos W. Houston, F. Mercurry‘o, S. Wonderio, A. L. Webberio, C. Dion, E. Claptono, R. Stewarto, E. Johno dainos. Žinomos dainos įgis kitą – taurų ir galingą simfoninio orkestro skambesį.

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.
 
Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (Manta@tiketa.lt, +370 685 05480).
 
Renginių vieta: „Cido“ arena, Parko g. 12, Panevėžys.
Renginių datos: 2011 vasario 15 diena, 19:00 val.
Renginių trukmė: 1 val. 30 min., 1 pertrauka. 
Durys atidaromos: 1 val. prieš renginį.
 
Bilietų kaina nuo: 20-55 Lt (paslaugos mokestis iki +3 Lt/bilietui imtinai; rezervacijos mokestis +5 Lt/bilietui, rezervuojant bilietus internetu ar trumpuoju numeriu ir atsiimant juos kasose, +2 Lt „Cido“ arenos mokestis kiekvienam bilietui). 
 
Nuolaidos (taikomos kasose): 10 % nuolaida su Laisvalaikio kortele 2 bilietams.
 
Vaikai įleidžiami nemokamai:
NE.
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE. 
Renginio organizatorius KĮ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras.
Daugiau informacijos: NĖRA.
 
Čia jūs galite rasti savo vietas arenos salėje ir pamatyti koks vaizdas matomas iš konkrečių vietų, taip pat sužinoti kaip geriausiai atvykti į areną ir patekti į konkrečias Jūsų vietas.
 
Į „Cido“ areną draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip).

Informacija

Repertuaras

Renginys pasibaigęs
Rekomenduok draugui el. paštu
Blogai įvestas draugo el. pašto adresas.

Blogai įvestas jūsų el. pašto adresas.

Neįvesta žinutė.
Kaip rekomenduoti? Užpildykite šią formą ir paspauskite mygtuką "Siųsti".

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi.

Vertinimai ir komentarai

Nepasrinktas vertinimas!
Neįvertinta