Nuoroda
Prisijungti
Mano įsiminti puslapiai
Jūs neturite įsimintų puslapių. Radę įdomių pramogų ir pasiūlymų tinklalapyje, jų puslapyje galite paspausti mygtuką „Įsiminti”. Vėliau 10 paskutinių įsimintų objektų sąrašą matysite čia ir visuomet galėsite lengvai rasti savo mėgiamas pramogas.
Reklama portale

Stas Mihailov

Vertinimas
( - )
Įsimintistar
Objekto ID: 1193997

Aprašymas

Ryškiausia dabartinė Rusijos šansono žvaigždė Stas Michailov kviečia į vienintelį pasirodymą Lietuvoje 2010 m. balandžio 12 d. „Utenos pramogų arenoje“. Koncertinėje programoje „Gyvenimas – upė“ skambės visos atlikėjo gražiausios bei laiko patikrintos dainos.

Stas Michailov gimė 1969 m. balandžio 27 d. kurortiniame Soči mieste. Nuo 1992 m. atlikėjas dalyvauja įvairiuose muzikiniuose konkursuose, dirba Maskvos estrados teatre. Tais pačiais metais Stas Michailov įrašo pirmąjį savo kūrinį „Žvakė", kuris iki šiol tarsi vizitinė atlikėjo kortelė. Iki 1997 m. daininkas tęsia dalyvavimą muzikiniuose konkursuose, dirba teatre ir kuria savo pirmąją solinę plokštelę. Tuo metu buvo parašyta daug nuostabių dainų, dalis kurių pateko į pirmąjį atlikėjo albumą išleista tais pačiais metais. 2003-2004 m. Stas Michailov išleidžia dar du naujus albumus bei filmuojasi pirmame savo vazdo klipe dainai „Puselė“. Staso kūryba tiesiog užvaldo publiką, atlikėjas pradeda daug koncertuoti, bet tai netrukdo jam kurti naujus populiarus šlagerius. Nuo 2005 m. Staso Michailovo dainos patenka į visų radijo stočių ir televizijų eterį. Atlikėjo populiarumas auga kasdiena, klausytojus žavi jo paprastumas bei natūralumas scenoje ir dainuose. Kiekvieną savo koncertą Stas Michailov paverčia nepakartojama švente visiems žiurovams, užburdamas jų širdis stebuklingomis dainomis apie meilę moterims, draugams ir gimtinei.

Staso Michailovo diskografija:
Žvakė – 1997 m.
Dedikacija – 2003 m.
Meilės šaukiniai – 2004 m.
Einu pas tave – 2005 m.
Viskas tau – 2006 m.
Svajonės krantai – 2006 m.
Dangus – 2007 m.
Nelaukta meilė – 2008 m.
Gyvenimas – upė – 2008 m.

Visa informacija apie renginį ir specialus prizai nuo Staso Mihailovo www.koncert.lt


Į šį renginį gali įsigyti „greituką“ - greitą ir smagų elektroninį bilietą.
Ką turi daryti: įsigyk „greituką“ internetu, atspausdink ant balto A4 formato lapo, pateik prie įėjimo į renginį.

Informacija

Kaina nuo: 60 Lt / 17.38 €  Pirkti bilietus


Repertuaras

Renginys pasibaigęs
Rekomenduok draugui el. paštu
Blogai įvestas draugo el. pašto adresas.

Blogai įvestas jūsų el. pašto adresas.

Neįvesta žinutė.
Kaip rekomenduoti? Užpildykite šią formą ir paspauskite mygtuką "Siųsti".

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi.

Vertinimai ir komentarai

Nepasrinktas vertinimas!
Neįvertinta