Nuoroda
Prisijungti
Mano įsiminti puslapiai
Jūs neturite įsimintų puslapių. Radę įdomių pramogų ir pasiūlymų tinklalapyje, jų puslapyje galite paspausti mygtuką „Įsiminti”. Vėliau 10 paskutinių įsimintų objektų sąrašą matysite čia ir visuomet galėsite lengvai rasti savo mėgiamas pramogas.
Reklama portale

Spektaklis vaikams "Noriu arkliuko"

Vertinimas
( - )
Įsimintistar
Objekto ID: 94480736

Aprašymas

Kauno mažojo teatro spektaklis „Noriu arkliuko" - tai pasaka vaikams, sukurta pagal Karolinos Žernytės to paties pavadinimo pjesę, remiantis senosios animacijos „Didieji šalčiai" motyvais.

Turbūt kiekvienas, didelis ir mažas, vaikystėje arba savo vaikystės prisiminimuose regi ryškų mamos portretą. Spektaklyje „Noriu arkliuko" būtent ir akcentuojamas šis mamos bei vaiko ryšys, tarpusavio supratimas. Ar pamenate savo troškimus ir norus, dėl kurių prisikviesdavote viso pasaulio „ožiukus"? Spektaklyje pagrindinė veikėja Mergaitė, vedama savo norų, ryžtasi leistis į naujos mamytės paieškas. Kelionėje ją lydi dvi šarkos, įtrauksiančios žiūrovus į spektaklio veiksmą. „Visiems visiems vaikams su savo norais reikia būti atsargiems, nes neaišku, kur tie norai gali juos nuvesti", - teigia spektaklio režisierė Raimonda Kimbraitė.

Čia nėra ryškių, modernių instaliacijų, didžiausias dėmesys skiriamas pačiai pasakai, idėjai, o ne jai pavaizduoti. Tiek išraiškos, tiek idėjos prasme spektaklio kūrybinė grupė teigia: „Ne viskas, kas nauja, - saldu, ne viskas, kas sena, - kartu."

Pasakoje vaikams keliamas klausimas - ar nauja mama yra tikrai geriau nei esama? Kūrybinė grupė premjeriniu spektakliu „Noriu arkliuko" Kauno mažajame teatre kviečia iš naujo atrasti ryšį su savo mamomis, suvokti, kad savo mamą reikia branginti ir mylėti.

Spektaklio vaidmenis kuria - Ieva Savickaitė, Eimantė Urmonaitė, Rūta Rupainytė, Kastytis Miliauskas

Režisierė - Raimonda Kimbraitė

Pjesės autorė - Karolina Žernytė

Kompozitorius - Raimundas Eimontas

Informacija

Kaina nuo: 17.26 Lt / 5 €


Repertuaras

Renginys pasibaigęs
Rekomenduok draugui el. paštu
Blogai įvestas draugo el. pašto adresas.

Blogai įvestas jūsų el. pašto adresas.

Neįvesta žinutė.
Kaip rekomenduoti? Užpildykite šią formą ir paspauskite mygtuką "Siųsti".

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi.

Vertinimai ir komentarai

Nepasrinktas vertinimas!
Neįvertinta