Nuoroda
Prisijungti
Mano įsiminti puslapiai
Jūs neturite įsimintų puslapių. Radę įdomių pramogų ir pasiūlymų tinklalapyje, jų puslapyje galite paspausti mygtuką „Įsiminti”. Vėliau 10 paskutinių įsimintų objektų sąrašą matysite čia ir visuomet galėsite lengvai rasti savo mėgiamas pramogas.
Reklama portale

"DaMarco" tratoria

Vertinimas
( - )
Įsimintistar
Objekto ID: 94429767

Aprašymas

„Da Marco“ tratorija, nuostabus naujas šeimos restoranas, tikros Italijos gabalėlis Kauno širdyje. Čia paragausit nuostabių tradicinės italų virtuvės patiekalų. Kulinariniai šefo italo Marco šedevrai nepaliks jūsų abejingais. Paragavę bet kurį mūsų virtuvės virtuozų patiekalą jūs neabejotinai gausit gastronominio malonumo dozę ir atversit kulinarijos pasaulį. Picos, makaronai, tikras itališkas tiramisu.. Taip nuostabiai paruoštus paragausit tik pas mus. Na, ir Italijoj :)

Tik pas mus galėsite kartu su mūsų šefais patys pasigaminti picą! Jūsų mažajam tai tikrai patiks!

Mūsų kolektyvas, tarsi šeima, visada jus pasitiks, apgobs šiluma ir pasidalins džiaugsmu kiekvieną mielą dieną. Mes dirbam tam, kad mūsų svečiai pailsėtų mūsų tratorijoje, kiekvieną kartą gautų daugybę pozityvių emocijų ir su džiaugsmu sugrįžtų vėl ir vėl. Kaip namo.

Tratorijos atmosfera puikiai tinkama šeimos poilsiui, susitikimams, romantiniams vakarams ir tiesiog puikiai pasibūti su draugais.

„Da Marco“ tratorija – tai nuostabi virtuvė, puikus kolektyvas ir stebuklinga tikra Italijos atmosfera. Jūs visada laukiami čia, kaip pas mamą.

Susisiekite el. paštu
Blogai įvestas jūsų el. pašto adresas.

Neįvesta žinutė.
Užpildykite šią formą ir paspauskite mygtuką "Siųsti".

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi.
Rekomenduok draugui el. paštu
Blogai įvestas draugo el. pašto adresas.

Blogai įvestas jūsų el. pašto adresas.

Neįvesta žinutė.
Kaip rekomenduoti? Užpildykite šią formą ir paspauskite mygtuką "Siųsti".

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi.

Vertinimai ir komentarai

Nepasrinktas vertinimas!
Neįvertinta