Nuoroda
Prisijungti
Mano įsiminti puslapiai
Jūs neturite įsimintų puslapių. Radę įdomių pramogų ir pasiūlymų tinklalapyje, jų puslapyje galite paspausti mygtuką „Įsiminti”. Vėliau 10 paskutinių įsimintų objektų sąrašą matysite čia ir visuomet galėsite lengvai rasti savo mėgiamas pramogas.
Reklama portale

Restoranas "Skandalas"

Vertinimas
(4.5)
Įsimintistar
Objekto ID: 1122140

Aprašymas

Kas mėgsta maitinimo įstaigas, stebinančias neįprastu interjeru, turėtų apsilankyti restorane „Skandalas".

Pasak restorano direktorės Daivos Kunstmonaitės, maitinimo įstaiga taip vadinama jau septynerius metus. Kažkada šį pavadinimą buvo bandoma pakeisti į „West Side", tačiau buvo atsižvelgta į lankytojų pageidavimą palikti senąjį pavadinimą, nes naujasis tebūtų sukėlęs daug nepatogumų ir nesusipratimų.

Restorano interjeras išpuoštas „amerikietiško" stiliaus detalėmis, jaučiama laukinių vakarų smuklių atmosfera. Gerai apgalvotas apšvietimas, puikiai prie aplinkos derantys baldai bei kitos įvairios smulkmenos neleis nuobodžiauti net pačiam vienišiausiam lankytojui. „Skandale" labiausiai mėgsta lankytis solidesnė publika.

„Skandalo" virtuvėje gaminami Europos virtuvės patiekalai, tačiau galima paskanauti ir populiariųjų amerikietiškų kepsnių, kurių populiariausias - vidutinio dydžio jautienos didkepsnis. Norintiems lengviau užkąsti siūlomi italų virtuvės patiekalai. Netrukus restorano stalus uždengs baltutėlės staltiesės.

Restorane organizuojamos įvairios šventės. Savaitgaliais vyksta įvairių grupių ar atlikėjų pasirodymai. Rengiami banketai, furšetai. Atvira salė sumaniai suskirstyta į neuždaras, tačiau ir ne visai atviras erdves, suteikiančias svečiams progą linksmintis ir plačiau, ir kukliau. Be to, jeigu jums patiko „Skandalo" virtuvės patiekalai, galite užsisakyti išvažiuojamąjį banketą. Paslaugų kaina sutartinė.

Susisiekite el. paštu
Blogai įvestas jūsų el. pašto adresas.

Neįvesta žinutė.
Užpildykite šią formą ir paspauskite mygtuką "Siųsti".

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi.
Rekomenduok draugui el. paštu
Blogai įvestas draugo el. pašto adresas.

Blogai įvestas jūsų el. pašto adresas.

Neįvesta žinutė.
Kaip rekomenduoti? Užpildykite šią formą ir paspauskite mygtuką "Siųsti".

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi.

Vertinimai ir komentarai

Jonas 2016-02-28 10:46:36

Puiku!!!
lauris 2012-02-11 16:53:07

normaliai
Nepasrinktas vertinimas!
Neįvertinta