Nuoroda
Prisijungti
Mano įsiminti puslapiai
Jūs neturite įsimintų puslapių. Radę įdomių pramogų ir pasiūlymų tinklalapyje, jų puslapyje galite paspausti mygtuką „Įsiminti”. Vėliau 10 paskutinių įsimintų objektų sąrašą matysite čia ir visuomet galėsite lengvai rasti savo mėgiamas pramogas.
Reklama portale

Straipsniai ir apžvalgos

Legendinė grupė Gin’Gas pristato naują albumą „O kas, jei aš?“

Šiandien

Grupė Gin’Gas vienokia ar kitokia sudėtimi muzikuoja jau daugiau kaip 25 metus ir pagaliau pristato ilgai lauktą jau pilnametį trečiąjį albumą „O kas, jeigu aš?“. Albumas, kur lietuvių kalba įgauna šviežią ritmišką formą, skiriamas visiems gyvos džiazo, soul muzikos gerbėjams bei tiems, kurie jo taip ir nesulaukė savo laiku...

Skaityti plačiau

„Kino pavasario“ naujoje programoje – aktyviausi Lotynų Amerikos kūrėjai

Šiandien

Turtingas, įvairus ir drąsus Lotynų Amerikos kinas jau seniai laukiamas didžiuosiuose pasaulio kino festivaliuose. Šiemet „Kino pavasaris“, 10 metų kiekvieną rudenį organizavęs Lotynų Amerikos kultūros festivalį „In Latino“, šio regiono filmams skyrė atskirą programą. Debiutuojančioje programoje „In Latino“ – penkios juostos, tarp kurių: tikrais įvykiais inspiruota LGBT šeimos drama, itin kontroversiškas filmas apie moralės ribų peržengimą, aštriu pietietišku humoru pagardinta komedija ir netgi užuomina į kultinį „Pano labirintą“.

Skaityti plačiau

Dovana Knygų mugės lankytojams – komiksas apie autorines teises

Šiandien

Šiandien parodų centre „Litexpo“ prasidėjusioje 18-ojoje Vilniaus knygų mugėje dalyvaujanti Asociacija LATGA lankytojams paruošė dovaną – apsilankiusieji jos stende Trečiojoje salėje gali pasiimti ką tik išleistą Ulos Šimulynaitės komiksų knygelę „Miklūs pirštukai“. Visas dienas nuo ryto iki vakaro Asociacijos LATGA darbuotojai kvies autorius konsultuotis, o šiandien, 18-tą val., lankytojų laukia susitikimas su populiariausiais šalies rašytojais, knygų dailininkais ir vertėjais.

Skaityti plačiau

„Godzilos“ kūrėjai į kino teatrus grąžina legendinį King Kongą: papasakos, nuo ko viskas prasidėjo

Trečiadienį

Jau kovo 10 dieną Lietuvos kino teatruose įvyks ypatinga premjera – didžiuosiuose ekranuose startuoja filmas „Kongas: kaukolės sala“. Viso pasaulio kinomanai šios juostos laukia ne tik dėl neįtikėtinų nuotykių ar net ir didžiausią ciniką nustebinsiančių specialiųjų efektų, bet ir dėl Holivudo žvaigždžių: čia pamatysime Samuelį L. Jacksoną, Johną Goodmaną, Brie Larson, Tomą Hiddlestoną ir kitus. Pirmasis filmas apie milžinišką gorilą, gavusią jai priderantį – Karaliaus (angl. King) – vardą, buvo sukurtas dar 1933-aisiais metais. Ši naujoji „Godzilos“ prodiuserių sukurta juosta pasakoja, nuo ko viskas prasidėjo.

Skaityti plačiau

„Yaga-Ball“: triukšmingiausias Užgavėnių sutikimas Vilniuje

Antradienį

Dar niekada Užgavėnės nebuvo tokios karštos ir neįprastos. Jau vasario 25-ąją visus kartu išvaryti žiemą kvies beprotiškas kasmetinis maskaradas „Yaga-Ball“. Šiemet renginys ir vėl sugrįžta ant Tauro kalno, kur visa naktį drebins naktinio klubo „Pelėda“ sienas.

Skaityti plačiau

Respublikinės varžytuvės „Tautosakos malūnas-2017“

Antradienį

Jau penktus metus Kauno tautinės kultūros centras įsuka malūno sparnus ir organizuoja smagias ir šmaikščias etninės kultūros pažinimo turiniu prisodrintas respublikines varžytuves „Tautosakos malūnas-2017“, skirtas Piliakalnių metams. Lietuva garsėjo savo giriomis, kurios kaip ir piliakalniai padėjo gintis nuo priešų. Štai kodėl šių metų tema „Piliakalniai, miškai ir laukiniai žvėrys tautosakoje“. Varžytuvių dalyvių pasakojamos legendos, sakmės nukels į tuos laikus, kada ant kalnų ir kalnelių, gausiai apaugusių ąžuolynais, savo galybę rodydavo aisčių garbinamas žvėris – tauras.

Skaityti plačiau

Visus pasaulio lietuvius suvienijusio filmo „Emilija iš Laisvės alėjos“ režisierius Donatas Ulvydas su kūrybine grupe atvyksta į kino centrą „Garsas“

Antradienį

Vasario 23 d. 18 val. panevėžiečius kviečiame į išskirtinį filmo „Emilija iš Laisvės alėjos“ seansą, kuriame dalyvaus ir su žiūrovais bendraus filmo kūrybinės grupės nariai su režisieriumi Donatu Ulvydu priešakyje. Prieš kelis metus sukūręs brangiausią ir kokybiškiausią lietuvišką filmą „Tadas Blinda. Pradžia“, dabar režisierius pristato patriotiškumo ugnimi uždegsiantį filmą, subūrusį lietuvius iš viso pasaulio ir gavusį „Laisvės šalies“ apdovanojimą iš prezidento Valdo Adamkaus rankų už laisvės idėjos puoselėjimą.

Skaityti plačiau

Projektas „Pro laisvės langus“ kviečia jaunuolius kurti eiles Lietuvai

Pirmadienį

Vilniaus mokytoju namai kartu su Valstybės pažinimo centru inicijuoja projektą „Pro laisvės langus“. Čia svarbiausias – jaunas žmogus, Lietuvos pilietis! Nesvarbu, kuriame Lietuvos kampelyje gyveni, kokia yra Tavo gimtoji kalba! Mes visi esame Lietuvos piliečiai, gyvename vienoje šalyje, tad turime ją pažinti, ja didžiuotis bei kurti joje ir jai.

Skaityti plačiau

Visų laikų brangiausias kinų filmas – jau Lietuvos kinuose

Pirmadienį

Šiuo metu Lietuvos kinuose rodomas fantastinis veiksmo ir nuotykių filmas „Didžioji siena“ (angl. „The Great Wall“) tituluojamas vienu labiausiai intriguojančių šių metų kino projektų. 150 milijonų JAV dolerių kainavusi ir brangiausiu visų laikų Kinijoje sukurtu filmu tapusi juosta subūrė ištisą žvaigždyną – pagrindinį vaidmenį čia atlieka Mattas Damonas ir garsiausi Kinijos aktoriai, o Oskarais apdovanotiems scenarijaus autoriams diriguoja režisierius Yimou Zhang, kultinio filmo „Skraidančių durklų namai“ kūrėjas.

Skaityti plačiau

Pasaulio kino kritikai sudarė artėjančio „Kino pavasario“ filmų 14-tuką

Vasario 14 d.

22-asis Vilniaus kino festivalis skelbia, kokie gausios programos filmai surinko daugiausiai autoritetingų kino kritikų balsų. 13 kino ekspertų, kurių dauguma priklauso Tarptautinei kino kritikų federacijai FIPRESCI, pasirinktus filmus įvertino asmeniniais pažymiais. Tokiu principu sudaryta programa „Kritikų pasirinkimas“. Šiemet joje – 14 filmų, tarp kurių – naujausios Xavier Dolano, Andrea Arnold dramos ir keturių „Oskarų“ nominantas.

Skaityti plačiau