Nuoroda
Prisijungti
Mano įsiminti puslapiai
Jūs neturite įsimintų puslapių. Radę įdomių pramogų ir pasiūlymų tinklalapyje, jų puslapyje galite paspausti mygtuką „Įsiminti”. Vėliau 10 paskutinių įsimintų objektų sąrašą matysite čia ir visuomet galėsite lengvai rasti savo mėgiamas pramogas.
Reklama portale

Straipsniai ir apžvalgos

Visus pasaulio lietuvius suvienijusio filmo „Emilija iš Laisvės alėjos“ režisierius Donatas Ulvydas su kūrybine grupe atvyksta į kino centrą „Garsas“

Vasario 21 d.

Vasario 23 d. 18 val. panevėžiečius kviečiame į išskirtinį filmo „Emilija iš Laisvės alėjos“ seansą, kuriame dalyvaus ir su žiūrovais bendraus filmo kūrybinės grupės nariai su režisieriumi Donatu Ulvydu priešakyje. Prieš kelis metus sukūręs brangiausią ir kokybiškiausią lietuvišką filmą „Tadas Blinda. Pradžia“, dabar režisierius pristato patriotiškumo ugnimi uždegsiantį filmą, subūrusį lietuvius iš viso pasaulio ir gavusį „Laisvės šalies“ apdovanojimą iš prezidento Valdo Adamkaus rankų už laisvės idėjos puoselėjimą.

Skaityti plačiau

Projektas „Pro laisvės langus“ kviečia jaunuolius kurti eiles Lietuvai

Vasario 20 d.

Vilniaus mokytoju namai kartu su Valstybės pažinimo centru inicijuoja projektą „Pro laisvės langus“. Čia svarbiausias – jaunas žmogus, Lietuvos pilietis! Nesvarbu, kuriame Lietuvos kampelyje gyveni, kokia yra Tavo gimtoji kalba! Mes visi esame Lietuvos piliečiai, gyvename vienoje šalyje, tad turime ją pažinti, ja didžiuotis bei kurti joje ir jai.

Skaityti plačiau

Visų laikų brangiausias kinų filmas – jau Lietuvos kinuose

Vasario 20 d.

Šiuo metu Lietuvos kinuose rodomas fantastinis veiksmo ir nuotykių filmas „Didžioji siena“ (angl. „The Great Wall“) tituluojamas vienu labiausiai intriguojančių šių metų kino projektų. 150 milijonų JAV dolerių kainavusi ir brangiausiu visų laikų Kinijoje sukurtu filmu tapusi juosta subūrė ištisą žvaigždyną – pagrindinį vaidmenį čia atlieka Mattas Damonas ir garsiausi Kinijos aktoriai, o Oskarais apdovanotiems scenarijaus autoriams diriguoja režisierius Yimou Zhang, kultinio filmo „Skraidančių durklų namai“ kūrėjas.

Skaityti plačiau

Pasaulio kino kritikai sudarė artėjančio „Kino pavasario“ filmų 14-tuką

Vasario 14 d.

22-asis Vilniaus kino festivalis skelbia, kokie gausios programos filmai surinko daugiausiai autoritetingų kino kritikų balsų. 13 kino ekspertų, kurių dauguma priklauso Tarptautinei kino kritikų federacijai FIPRESCI, pasirinktus filmus įvertino asmeniniais pažymiais. Tokiu principu sudaryta programa „Kritikų pasirinkimas“. Šiemet joje – 14 filmų, tarp kurių – naujausios Xavier Dolano, Andrea Arnold dramos ir keturių „Oskarų“ nominantas.

Skaityti plačiau

Trims „Oskarams“ nominuotas režisierius L. Hallstromas apie filmą „Šuns tikslas“: ši istorija – nepaprasta

Vasario 14 d.

Į Lietuvos kino teatrus vasario 24 dieną atkeliauja ypatinga istorija tiems, kurie žino, jog meilė gyvūnui gali būti ne mažiau stipri, nei meilė kitam žmogui. Filmas visai šeimai „Šuns tikslas“ pasakos apie šunį, kurio gyvenimas nesibaigia mirtimi. Intriguoja? Režisierius Lasse Hallstromas, išgarsėjęs tokiais didžiulio dėmesio sulaukusiais darbais, kaip „Šokoladas“, „Sidro namų taisyklės“, „Šimto žingsnių kelionė“, „Tai nutiko Jemene“, „Brangusis Džonai“ ir daugeliu kitų filmų, pristato naujausią savo juostą, sužavėsiančią visus gyvūnų mylėtojus ir jautrių istorijų mėgėjus. „Kai perskaičiau knygą, supratau: ji turi atgimti kino teatruose“, – sako trims...

Skaityti plačiau

Dakota Johnson: „Pavargau imituoti seksą“

Vasario 14 d.

Pasaulyje praūžus filmo „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“ (angl. „Fifty Shades Darker“) premjerai, aktorė Dakota Johnson papuošė bene visų garsiausių leidinių viršelius – jos sąskaitoje Glamour, amerikietiška mados biblija Vogue ir garsusis Inteview, interviu kuriam aktorė atskleidė savo ateities planus.

Skaityti plačiau

35 metus gyvuojanti legenda „Napalm Death“ atvyksta į Vilnių

Vasario 14 d.

Gyva ekstremalios muzikos ikona „Napalm Death“ balandžio 11 d. atvyksta į Vilnių. Viena sėkmingiausių visų laikų metalo grupių į Vilnių grįžta po 10 metų pertraukos su muzikos bagažu iš 17 albumų. Itin kokybiškais ir žvėriškais gyvais pasirodymais išsiskiriantys britai į muzikos istoriją pateko kaip „grindcore“ žanro pionieriai, nevengiantys aštrių socialinių temų, kritikos ir punk rokui būdingo maišto. Praėjus jau 35 metams nuo grupės gimimo, „Napalm Death“ vis dar yra aktualūs ir demonstruoja neblėstantį kūrybinį potencialą bei sceninę energiją.

Skaityti plačiau

Į ekranus grįžta legendinis „Matricos“ tandemas K. Reevesas ir L. Fishburne’as

Vasario 10 d.

Pirmą kartą Keanu Reevesą ir Lawrence’ą Fishburne’ą drauge kino ekranuose matėme dar prieš 17 metų, kai jiedu suvaidino legendinėje „Matricoje“. Dabar šie du Holivudo grandai grįžta ir savo jėgas sujungia kritikų išliaupsintame kriminaliniame veiksmo trileryje „Džonas Vikas 2“. „Galima sakyti, jog mes su Lawrence’u – vienas geriausių tandemų kino istorijoje. Jūs tik pažvelkite, kokie populiarūs tampa filmai, kuriuose pasirodome. Puikiai pažįstame vienas kitą, todėl ir ekranuose galime visiems išspardyti sėdimąsias“, – juokauja K. Reevesas. Naujausias jo filmas apie samdomą žudiką – jau Lietuvos kino teatruose.

Skaityti plačiau

Programoje „Festivalių favoritai“ – aštuoniems „Oskarams“ nominuotas filmas

Vasario 10 d.

Kokie filmai neapleidžia tarptautinių kino festivalių žiūrovų minčių? Į kokias temas mūsų dėmesį siekia atkreipti didžiųjų festivalių programų sudarytojai? „Kino pavasario“ programos „Festivalių favoritai“ filmų žiūrovas kartu su herojais ieškos jų tapatybės, taps skaudžių ir smagių išgyvenimų liudininku, susipažins su visuomenės paribiuose gyvenančiais žmonėmis ir stebės uždarą skirtingų pasaulio šeimų gyvenimą.

Skaityti plačiau

Filmas jaunimui „Tūkstančiai mylių iki tavęs“ parodys ne tik pirmosios meilės, bet ir kasdienių stebuklų grožį

Vasario 9 d.

Jei Gardneris gyventų Žemėje, jis būtų paprastas 16-metis vaikinas, niekuo nesiskiriantis nuo bendraamžių. Tačiau Gardneris yra pirmasis žmonijos atstovas, gimęs Marse. Jo mama, su kitais astronautais išsikrisdama į raudonąją planetą, buvo nėščia, nors nė pati to dar nežinojo. Jai mirus, Gardnerį užaugino kiti ekspedicijos dalyviai. Vaikinas apie Žemę žino tik iš pasakojimų, knygų ir filmų. Trokšdamas sužinoti daugiau, jis užmezga ryšį su savo bendraamže iš Kolorado valstijos – Tulsa. Tai – dalis intriguojančios, jau vasario 17 dieną į Lietuvos kino teatrus atkeliaujančios jaunimo itin laukiamos dramos „Tūkstančiai mylių iki tavęs“, scenarijaus.

Skaityti plačiau