Nuoroda
Prisijungti
Mano įsiminti puslapiai
Jūs neturite įsimintų puslapių. Radę įdomių pramogų ir pasiūlymų tinklalapyje, jų puslapyje galite paspausti mygtuką „Įsiminti”. Vėliau 10 paskutinių įsimintų objektų sąrašą matysite čia ir visuomet galėsite lengvai rasti savo mėgiamas pramogas.
Reklama portale

Straipsniai ir apžvalgos

Filmo „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ žvaigždė kardinaliai pakeitė išvaizdą

Vasario 8 d.

Paskutinę sausio dieną internete pasirodė filmo „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ žvaigždės, aktoriaus Jamie Dornano nuotraukos, kuriose jis – kardinaliai pakeitęs įvaizdį. Los Andželo oro uoste paparacių užkluptas aktorius, šiuo metu dalyvaujantis pasauliniame filmo „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“ (angl. „Fifty Shades Darker“) premjerų ture, galvą nusiskuto plikai, tačiau liko ištikimu vešliai barzdai ir ūsams. Netrukus pasikeitusio aktoriaus nuotraukos atsidūrė ir jo Instagram paskyroje.

Skaityti plačiau

„Kino pavasario“ konkursinėse programose: kylantys talentai, patirtis ir originalios formos

Vasario 8 d.

Pasaulyje kasmet įvyksta daugybė kino festivalių. Juose pristatoma tūkstančiai filmų. „Kino pavasario“ programos sudarytojai atrinko geriausias Vidurio–Rytų Europos ir Baltijos jūros regiono juostas varžytis šių metų konkursinėse programose. Vasario 7 d. išskirtiniame artėjančio „Kino pavasario“ renginyje buvo pristatyti konkursuose „Nauja Europa – nauji vardai“, „Baltijos žvilgsnis“ ir „Trumpas konkursas“ dalyvaujantys filmai.

Skaityti plačiau

Bendras Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro ir cirko artistų pasirodymas džiugins vaikus

Vasario 1 d.

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ir cirko profesionalus vienijanti „Amber“ cirko artistų trupė vasario 4 d. Vilniaus kongresų rūmuose pristato specialią programą vaikams „Cirkas atvažiavo!”. Joje mažieji galės išvysti ne tik įspūdingus akrobatinius triukus, neįtikėtiną žonglieriaus miklumą, fokusus ir burtus, bet ir gyvai cirko artistams griežiantį Lietuvos valstybinį simfoninį orkestrą, diriguojamą Ričardo Šumilos.

Skaityti plačiau

Karina Krysko apie debiutą „Paryžiaus katedroje“: „Ir kritika, ir liaupsės skatina tobulėti“

Vasario 1 d.

Praėjusių metų pabaigoje prie profesionalaus sceninio-koncertinio „Paryžiaus katedros“ pastatymo kolektyvo prisijungusi Karina Krysko nekantriai laukia vasario 19-os – tą dieną prasideda turas per Lietuvą. Debiutas buvo itin sėkmingas – socialiniai tinklai mirgėte mirgėjo nuo gerbėjų pagyrų ir liaupsių Karinai, sukūrusiai Esmeraldos vaidmenį.

Skaityti plačiau

Į kino teatrus atkeliauja istorinė drama „Tyla“: filmas, kurį M. Scorsese kūrė 30 metų

Sausio 27 d.

„Naujausias 74-erių Martino Scorsese filmas „Tyla“ yra apie abejones ir viltį. Tai matyti ne tik iš paviešinto anonso, bet ir iš to, kaip šia istorine drama susidomėjo žiniasklaida. O abejonės, viltis, kaip visi matome, šiuo metu užvaldžiusios pasaulį kalbant ne tik apie dvasinus, kultūrinius, bet ir politinius klausimus“. Taip juostos recenziją pradeda „Huffington Post“, besdami pirštu pirmiausiai į tai, kas šiuo metu vyksta JAV politinėje padangėje ir, žinoma, Donaldo Trumpo atėjimą į Baltuosius rūmus. Tačiau šio filmo sąsąjos su dabartimi – labiau simbolinės, nes juostos, kuri kino teatruose bus rodoma nuo vasario 3 dienos, veiksmas vyksta XVII...

Skaityti plačiau

Tarptautinėje turizmo parodoje „Adventur“ turizmo galimybes pristatė ir Šiauliai

Sausio 27 d.

Šiauliai kvepia saldumynais. Šie ir kiti kvapai bei skoniai sausio 20 – 22 dienomis 5-ojoje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur“, „Litexpo“ parodų rūmuose Vilniuje kvietė pažinti Šiaulius.

Skaityti plačiau

Geriausia pasaulio barmenė: „Šiuolaikiniai barmenai vis labiau primena virtuvės šefus“

2016 Gruodžio 29 d.

Kokteilių gamyboje vis daugiau technologijų ateina iš virtuvės, kurioje skrupulingai derinami skirtingi ingredientai. Ne ką mažiau svarbiais elementais tampa ir pamatiniai, gerai visiems pažįstami skoniai bei sezoniški produktai.

Skaityti plačiau

Perkantys „gerumo bilietą“ prisidės prie šventinio stebuklo: remtini vaikai pamatys gerumo kupiną juostą „Balerina“

2016 Gruodžio 28 d.

Gražiausios metų šventės nuolat dovanoja stebuklus, o prie jų gali prisidėti kiekvienas. Prekybos ir pramogų centre įsikūręs kino teatras „Multikino“ siūlo ne tik patiems švęsti, bet ir pasirūpinti, kad šventes pajustų vargingiau gyvenantys vaikai. Čia vyksta ypatinga akcija – perkant bilietą į bet kurį filmą, už papildomus tris eurus galima įsigyti ir specialų „gerumo bilietą“. Visi šie gerumo bilietai keliaus į Vilniaus miesto vaikų dienos centrus, o jau sausio mėnesį čia besilankantys mažieji geraširdžių dėka galės išvysti lietuviškai dubliuotą animacinį filmą visai šeimai „Balerina“.

Skaityti plačiau

Ypatingiausią metų naktį „Gargare“ – talentingojo Donato Montvydo šou

2016 Gruodžio 28 d.

Laikrodžiuose tiksint paskutinėms metų sekundėms visi nori jaustis ypatingai. Žinoma, galima bandyti Naujųjų sutiktuves snobiškai ignoruoti. Bet žaibo greičiu senkančiose 2016-ųjų akimirkose susikaupę tiek atsiminimų, tiek daug naujų tikslų, planų, kartais tiesiog vilties ar lūkesčių, kad šie momentai neišvengiamai tampa stebuklingais.

Skaityti plačiau

Lilas ir Innomine neatsipalaiduoja: jau ruošia Kalėdinę dovaną savo gerbėjams

2016 Gruodžio 21 d.

Auksinis albumas ir net 3 auksiniai singlai, unikalūs ir sėkmingi koncertai didžiausiose Lietuvos arenose, dvi M.A.M.A apdovanojimų statulėlės, daugiau nei 35 milijonai perklausų youtube platformoje – reta grupė gali pasigirti tokiais darbo bei kūrybos įvertinimais. Tačiau Lilas ir Innomine nė nežada ilsėtis, tad toliau nuoširdžiai stengiasi dėl tų kurie vertina dueto muziką.

Skaityti plačiau