Nuoroda
Prisijungti
Mano įsiminti puslapiai
Jūs neturite įsimintų puslapių. Radę įdomių pramogų ir pasiūlymų tinklalapyje, jų puslapyje galite paspausti mygtuką „Įsiminti”. Vėliau 10 paskutinių įsimintų objektų sąrašą matysite čia ir visuomet galėsite lengvai rasti savo mėgiamas pramogas.
Reklama portale

Straipsniai ir apžvalgos

Savaitgalis su šeima. Anykščius ar Ventspilį pasirinkti, kad atostogos netaptų kančia?

2016 Lapkričio 17 d.

Planuojate savaitgalio išvyką? Internete gausu puikių pasiūlymų nakvynei, tačiau ar bus ką veikti dienos metu? Savaitgalio išvyka su vaikais Ventspilyje – puiki idėja. Daugybė veiklos, gražus, tvarkingas miestelis kaimyninėje Latvijoje traukia įvairiomis veiklomis ir tampa vis populiaria lietuvių atostogų kryptimi. Ne mažiau smagi gali būti savaitgalio išvyka ir į Anykščius – žaliąjį ir vis labiau atsigaunantį Lietuvos perlą.

Skaityti plačiau

A. Blaževičiaus debiutui atiteko vienas pagrindinių Minsko kino festivalio prizų

2016 Lapkričio 16 d.

Spalį prestižiniuose tarptautiniuose kino festivaliuose – Busane ir Varšuvoje – buvo pristatytas pirmasis Andriaus Blaževičiaus pilnametražis filmas „Šventasis“ („The Saint“). Kiek vėliau ši su ironija apie krizines žmogaus situacijas pasakojanti juosta parodyta ir Liubeke, festivalio „Nordic Film Days“ pagrindinėje konkursinėje programoje. Debiuto sėkmę įrodo ne tik tokių garsių kino renginių dėmesys, bet ir specialus žiuri prizas, praėjusią savaitę įteiktas A. Blaževičiui Minsko kino festivalyje „Listapad“.

Skaityti plačiau

„Vilnius Mama Jazz“ temos: nuo senstančios publikos iki moterų klausimo

2016 Lapkričio 15 d.

„Vilnius Mama Jazz“ – ne vien muzika, bet ir pokalbiai. Lapkričio 18–20 dienomis festivalis kviečia pasikalbėti apie tai, kas gali atrodyti netgi provokacija. Ar tikrai sensta džiazo publika? Kokią įtaką džiazo sėkmei, jo laisvei turi šiuolaikinės vadybos priemonės? Ar tikrai džiazas – vien vyriškų talentų zona? Apie tai bus kalbamasi Lietuvos nacionalinio dramos teatro fojė. Čia grįžta jau anksčiau sėkmingai išbandyta diskusijų platforma „Vilnius Mama Jazz paraštės“.

Skaityti plačiau

Naujausiame siaubo trileryje „Įkalinta“ N. Watts herojė susidurs su išbandymais, kurių nelinkėtų niekam

2016 Lapkričio 15 d.

„Oskaro“ nominantei Naomi Watts naujausiame filme teko itin sunkus vaidmuo: siaubo trileryje „Įkalinta“ ji vaidins moterį, kurios vietoje nenorėtų atsidurti nė viena. Po žiaurios avarijos, kurios metu žuvo jos vyras, o sūnus liko paralyžiuotas ir visiškai nereaguojantis į aplinką, vaikų psichologė Merė (akt. Naomi Watts) nusprendžia apsigyventi atokioje sodyboje ir visą dėmesį skirti sūnui. Viltis Merei sužimba, kuomet jos keliai susikerta su ikimokyklinio amžiaus našlaičiu berniuku Tomu. Nelengvus jausmus kelianti juosta „Įkalinta“ Lietuvos kino teatruose pasirodys jau lapkričio 18 dieną.

Skaityti plačiau

Du garsūs pučiamųjų kvintetai Vilniaus kongresų rūmuose surengs unikalų pasirodymą

2016 Lapkričio 10 d.

Vieni žymiausių sostinės pučiamųjų – Sostinės vario ir Šv. Kristupo medinių pučiamųjų kvintetai – ruošiasi ypatingam pasirodymui. Lapkričio 19 d. Vilniaus kongresų rūmuose koncerte „Jungtinės pajėgos“ jie pirmą kartą suvienys savo jėgas. „Dešimt skirtingų pučiamųjų instrumentų išgirsti kartu vienoje scenoje yra retas reginys. Bene pirmas toks mūsų padangėje“, – prieš koncertą kalbėjo garsių kvintetų muzikantai.

Skaityti plačiau

Lietuviai pašėlo: dėl SEL koncerto okupuos Londoną ir Dubliną

2016 Lapkričio 10 d.

Užteko vienos sėkmingiausių istorijoje Lietuvos grupių SEL lyderiui Egidijui Dragūnui užsiminti: „Jei nekoncertuoju Lietuvoje, atskrisite į mano pasirodymus Anglijoje ir Airijoje.“ Šią žinutę išgirdo šimtai gerbėjų, kurie dėl savo dievaičio skris kelis tūkstančius kilometrų iš gimtinės.

Skaityti plačiau

„Kino karavano 2016“ sezonas baigėsi: pusšimtis seansų ir pozityvi perspektyva

2016 Lapkričio 10 d.

Keturis mėnesius po Lietuvos regionus keliavęs „Kino pavasario“ edukacinis projektas „Kino karavanas“ baigėsi. Rezultatai stulbinantys: 23-juose šalies miestuose – 50 seansų, kuriuose aukščiausios meninės vertės autorinius filmus pamatė virš 10 000 Lietuvos regionų gyventojų. Kiekvieno seanso edukacinę vertę sustiprindavo filmą žiūrovams pristatantys kino profesionalai.

Skaityti plačiau

Į šventinį turą „Kalėdos kartu“ Deivis keliaus su trijų mėnesių sūneliu

2016 Lapkričio 8 d.

Pozityvumu alsuojantis šventinis koncertas „Kalėdos kartu“, kuriam antrus metus iš eilės susivienija auksiniai Lietuvos balsai Deividas Norvilas, Renata Norvilė ir Vaida Genytė, skiriamas garžiausiai metų šventei – šv. Kalėdoms, todėl jo metu skambės ne tik autorinės populiariausios šių atlikėjų dainos, bet ir kalėdinės melodijos.

Skaityti plačiau

Šiuolaikinio meno projekte „Po oda“ – eksperimentinės muzikos ir kino sintezė

2016 Lapkričio 7 d.

Lapkričio 9 d., trečiadienį, 19 val. kultūros bare „Kablys“ bus pristatytas įspūdingas eksperimentinės muzikos ir šiuolaikinio meno projektas „Po oda“, kurio pagrindinė dalyvė – pirmą kartą Lietuvoje viešinti Maja Solveig Kjelstrup Ratkje – garsi norvegų kompozitorė ir atlikėja.

Skaityti plačiau

Vilniaus rotušėje bus įteikti prestižiniai apdovanojimai „Auksinis Feniksas”

2016 Lapkričio 4 d.

Lapkričio 11 d. 16 val. Vilniaus rotušėje, iškilmingos ceremonijos metu bus įteikti didžiausios šalies kultūrinės bendruomenės – Lietuvos kultūros centrų asociacijos garbingi apdovanojimai „Auksinis feniksas“.

Skaityti plačiau