Nuoroda
Prisijungti
Mano įsiminti puslapiai
Jūs neturite įsimintų puslapių. Radę įdomių pramogų ir pasiūlymų tinklalapyje, jų puslapyje galite paspausti mygtuką „Įsiminti”. Vėliau 10 paskutinių įsimintų objektų sąrašą matysite čia ir visuomet galėsite lengvai rasti savo mėgiamas pramogas.
Reklama portale

Straipsniai ir apžvalgos

Geriausia pasaulio barmenė: „Šiuolaikiniai barmenai vis labiau primena virtuvės šefus“

2016 Gruodžio 29 d.

Kokteilių gamyboje vis daugiau technologijų ateina iš virtuvės, kurioje skrupulingai derinami skirtingi ingredientai. Ne ką mažiau svarbiais elementais tampa ir pamatiniai, gerai visiems pažįstami skoniai bei sezoniški produktai.

Skaityti plačiau

Perkantys „gerumo bilietą“ prisidės prie šventinio stebuklo: remtini vaikai pamatys gerumo kupiną juostą „Balerina“

2016 Gruodžio 28 d.

Gražiausios metų šventės nuolat dovanoja stebuklus, o prie jų gali prisidėti kiekvienas. Prekybos ir pramogų centre įsikūręs kino teatras „Multikino“ siūlo ne tik patiems švęsti, bet ir pasirūpinti, kad šventes pajustų vargingiau gyvenantys vaikai. Čia vyksta ypatinga akcija – perkant bilietą į bet kurį filmą, už papildomus tris eurus galima įsigyti ir specialų „gerumo bilietą“. Visi šie gerumo bilietai keliaus į Vilniaus miesto vaikų dienos centrus, o jau sausio mėnesį čia besilankantys mažieji geraširdžių dėka galės išvysti lietuviškai dubliuotą animacinį filmą visai šeimai „Balerina“.

Skaityti plačiau

Ypatingiausią metų naktį „Gargare“ – talentingojo Donato Montvydo šou

2016 Gruodžio 28 d.

Laikrodžiuose tiksint paskutinėms metų sekundėms visi nori jaustis ypatingai. Žinoma, galima bandyti Naujųjų sutiktuves snobiškai ignoruoti. Bet žaibo greičiu senkančiose 2016-ųjų akimirkose susikaupę tiek atsiminimų, tiek daug naujų tikslų, planų, kartais tiesiog vilties ar lūkesčių, kad šie momentai neišvengiamai tampa stebuklingais.

Skaityti plačiau

Lilas ir Innomine neatsipalaiduoja: jau ruošia Kalėdinę dovaną savo gerbėjams

2016 Gruodžio 21 d.

Auksinis albumas ir net 3 auksiniai singlai, unikalūs ir sėkmingi koncertai didžiausiose Lietuvos arenose, dvi M.A.M.A apdovanojimų statulėlės, daugiau nei 35 milijonai perklausų youtube platformoje – reta grupė gali pasigirti tokiais darbo bei kūrybos įvertinimais. Tačiau Lilas ir Innomine nė nežada ilsėtis, tad toliau nuoširdžiai stengiasi dėl tų kurie vertina dueto muziką.

Skaityti plačiau

Siaubo trileris „Skrodimas“ parodys kraupią tiesą: kiekvienas kūnas turi savo paslaptį

2016 Gruodžio 20 d.

Ramiame mažo Virdžinijos valstijos miestelio priemiestyje įvykdoma žiauri žmogžudystė: nenustatyti asmenys išžudo visą šeimą. Apžiūrinėdami nusikaltimo vietą, policininkai rūsyje suranda pusiau užkastą jaunos moters kūną. Aišku viena – mergina nėra nužudytos šeimos narė, tad atsiduria morge. O čia su kiekvienu pjūviu aiškėja žiauri tiesa. Ne, tai nėra žinių reportažo ištrauka, tai dalis gruodžio 30-ąją kino teatruose pasirodysiančio siaubo filmo „Skrodimas“ scenarijaus, kuris žingsnis po žingsnio išsirutulioja į neįtikėtiną istoriją.

Skaityti plačiau

Stilingiausi šalies atlikėjai „Beissoul & Einius” rengia pasirodymą mados gerbėjams

2016 Gruodžio 15 d.

Intensyviai koncertavę vasarą ir ne taip dažnai Lietuvos scenose pasirodantys šaltuoju periodu, „Beissoul & Einius“ pagaliau suplanavo dar vieną susitikimą su ištikimais gerbėjais. Pasaulinio lygio mados žurnalų redaktorius savo unikaliu stiliumi žavintis duetas jau šį šeštadienį prisijungs prie mados mugės „Fashion Bazaar“, kurioje savo muzika vainikuos dviejuose miestuose organizuotą savaitės trukmės renginį.

Skaityti plačiau

Pasirodė ilgai lauktas naujausios „Žmogus-voras“ dalies anonsas: susipažinkite su nauja meile ir netikėtu priešu

2016 Gruodžio 12 d.

Kitų metų vasarą kino teatruose pasirodys filmas „Žmogus-voras: grįžimas namo“. Itin komiksų mėgėjų laukiamoje juostoje pagrindinį Pyterio Parkerio vaidmenį atliks Tomas Hollandas, skelbiama, jog drauge su juo pamatysime ir Robertą Downey Jr., Michaelą Keatoną, Marisą Tomei bei kitas Holivudo žvaigždes. Šiandien frančizės kūrėjai pristato ilgai lauktą anonsą, kuriame galime išvysti ne tik naująjį Žmogų-vorą, bet ir naująją jo meilę bei daug intriguojančio veiksmo.

Skaityti plačiau

Ineta Stasiulytė: „Loterijos bilietų neperku, nes bijau prarasti meilę“

2016 Gruodžio 12 d.

Profesionalaus komedijos teatro „Domino“ premjeroje vaidinanti aktorė Ineta Stasiulytė, scenoje aršiai ir agresyviai kovojanti dėl laimingo loterijos bilietėlio, prisipažįsta gyvenime esanti visiškai neazartiška.

Skaityti plačiau

Komedijoje „Firmos kalėdinis balius“ suvaidinusi J. Aniston: mane per Kalėdas šeima versdavo šokti pilvo šokį

2016 Gruodžio 7 d.

N-16 ženklu pažymėtoje komedijoje „Firmos kalėdinis balius“ sutiksime „Kaip atsikratyti boso?“ žvaigždes Jennifer Aniston, Jasoną Batemaną ir kitus puikiai pažįstamus Holivudo veidus. Juodojo humoro nestokojančiame filme J. Aniston suvaidino griežtą kompanijos vadovę, kurios pavaldiniai nusprendžia Kalėdas atšvęsti taip, kad visi užskaitytų. Kuo baigsis audringas vakarėlis pamatysime jau šį savaitgalį, nuo gruodžio 9 dienos, o premjeros proga Holivudo žvaigždė sutiko pasidalinti savo šeimos Kalėdų šventimo tradicijomis. Jos, švelniai tariant, išties keistos...

Skaityti plačiau

Maestro Gintaras Rinkevičius pristato iššūkių kupiną operos „Žaidimas“ pastatymą

2016 Gruodžio 7 d.

Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius niekada nebijojo iššūkių. Gruodžio 10 d. Vilniaus kongresų rūmuose jo laukia dar vienas – kartu su režisieriumi Nerijumi Petroku kurtas kompozitoriaus Juliaus Juzeliūno 100-mečiui skirtas operos „Žaidimas“ (1967) pastatymas. „J. Juzeliūnas yra labai įdomus ir talentingas kompozitorius, kuris nusipelnė, kad jo muzika skambėtų Lietuvoje, Europoje ir pasaulyje, nes tai yra labai rimta Lietuvos muzikinės kultūros palikimo dalis“, – po repeticijos kalbėjo žymus dirigentas.

Skaityti plačiau