Nuoroda
Prisijungti
Mano įsiminti puslapiai
Jūs neturite įsimintų puslapių. Radę įdomių pramogų ir pasiūlymų tinklalapyje, jų puslapyje galite paspausti mygtuką „Įsiminti”. Vėliau 10 paskutinių įsimintų objektų sąrašą matysite čia ir visuomet galėsite lengvai rasti savo mėgiamas pramogas.
Reklama portale

Straipsniai ir apžvalgos

Pavelas Giunteris ir Edgarsas Saksonsas atliks Ph. Glasso koncertą, alsuojantį Niujorko dvasia

2016 Lapkričio 3 d.

Lapkričio 11 d. išskirtinės muzikos mylėtojų laukia ypatingas vakaras. Vieni iš garsiausių Baltijos šalių mušamųjų virtuozų Pavelas Giunteris ir Edgarsas Saksonsas kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, diriguojamu Briano Schembri, Vilniaus kongresų rūmuose atliks vieno iš žymiausių XX a. amerikiečių kompozitorių Philipo Glasso kūrinį – koncertą-fantaziją dviem timpanistams ir orkestrui. „Viso koncerto dvasia man yra Niujorko dvasia – „draivas“, impulsas, energetika“, – apie neeilinį kūrinį pasakoja P. Giunteris.

Skaityti plačiau

GALERIJOJE KUNSTKAMERA PASKAITŲ CIKLAS „SENOVĖS EGIPTO“ TEMA

2016 Lapkričio 3 d.

Galerija Kunstkamera tęsia tradiciją skaityti vaizduojamojo meno istorijos paskaitas. Lapkričio mėnesį vyks paskaitos, kurių tema „Senovės Egiptas: kultūra, menas, religija“. Paskaitų lektorė – Asta Junevičienė.

Skaityti plačiau

„Kino pavasaris“ tęsiasi rudenį: žiūrimiausi festivalio filmai TV videonuomoje

2016 Lapkričio 2 d.

Intensyviai 2017 metams besiruošiantis „Kino pavasaris“ nepamiršta savo žiūrovų ir rudenį. Geriausiai įvertintus šių metų festivalio filmus žiūrovai dabar gali pamatyti išmaniosios „Teo“ televizijos videonuomoje. Šioje platformoje patalpintų filmų sąrašas buvo atnaujintas 24-iomis juostomis. Papildytame 50-uke – žiūroviškiausias festivalio filmas „Trumanas“, lankomiausia drama „Avinai“ bei daugelis kitų aukščiausios meninės vertės kino darbų.

Skaityti plačiau

Vaida Genytė: klasikos metamorfozėms reikia drąsos

2016 Lapkričio 2 d.

Lietuvą neseniai apskriejo žinia, kad į naują ir Lietuvoje dar negirdėtą projektą jungiasi du pripažinti šalies muzikai – jausmingo balso dainininkė Vaida Genytė ir smuiko meistras Zbignevas Levickis. Koncertus „Auksinės klasikos ir miuziklų dainos“ organizuojanti prodiusavimo kompanija „ARTS Libera International“ klausytojus vėl kviečia į klasiką pažvelgti nauju žvilgsniu. Tokia koncertų kryptis organizatoriams jau ne naujiena, tad šį kartą jie kviečia pamatyti, kaip du muzikos meistrai meta iššūkį nusistovėjusiai klasikai ir klausytojams siūlo išgirsti visame pasaulyje žinomus kūrinius naujai. Panašu, kad muzika taps žodžiais, o žodžiai muzika....

Skaityti plačiau

Festivalis „Nepatogus kinas” atvyksta į Panevėžį

2016 Lapkričio 2 d.

Lapkričio 4 – 8 dienomis Panevėžyje, kino teatre „Garsas“ vyks dešimtasis dokumentinio kino festivalis „Nepatogus kinas”. Šiųmetinėje žmogaus teisių kino festivalio programoje pristatoma ryškiausia praėjusių metų dokumentika. Visame pasaulyje kino kritikų ir žiūrovų pripažintais dokumentiniais filmais festivalis siekia aktualizuoti tai, kas tolima ir neretai – nesuprantama, kartu oponuojant politikų ir žiniasklaidos kuriamiems stereotipams bei socialiniuose tinkluose skleidžiamai neapykantos kultūrai.

Skaityti plačiau

Toddo Solondzo „Taksiukas“ – sprogstamasis humoro, ironijos ir absurdo kokteilis

2016 Lapkričio 2 d.

Lapkričio 11 d. į Lietuvos kino teatrus atkeliauja tamsaus humoro, absurdo ir ironijos mėgėjus nudžiuginsiantis naujas Toddo Solondzo darbas „Taksiukas“ (Wiener-Dog, 2016). Šio režisieriaus filmai – spalvingos, bet karčios piliulės, prie kurių norisi grįžti vėl ir vėl. Juose aštri socialinė kritika ir negailestinga satyra pinasi su netikėtais vilties ir švelnumo blyksniais. Tai kinas, kuris tuo pačiu metu yra žaismingas ir niūrus, gražus ir atstumiantis, šokiruojantis ir skatinantis atjausti.

Skaityti plačiau

Netrukus kinuose – „Didysis šunų pabėgimas“

2016 Lapkričio 2 d.

Jau netrukus į kino ekranus Lietuvoje įsisuks lietuviška dubliuotas animacinis nuotykių filmas visai šeimai „Didysis šunų pabėgimas“ (angl. „Ozzy“). Po ilgų bendradarbiavimo metų su Disney kino studija, ispanų įmonė Capitan Araňa ryžosi sukurti šį savo pirmąjį pilno metro filmą, kurio sėkme nebuvo abejojama nuo pat pirmųjų akimirkų.

Skaityti plačiau

Dramos „Pjūklo ketera“ premjeros proga kino teatre duris atvers karo medikų punktas

2016 Spalio 31 d.

Jau lapkričio 3 dieną prekybos ir pramogų centre „Ozas“ esantis „Multikino“ kino teatras vienam vakarui virs karo zona. Naujausios Melo Gibsono premjeros „Pjūklo ketera“ proga čia vyks ypatingas seansas: daktaro Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnybos darbuotojai kvies susipažinti su karo medikais, jų ekipuote bei pirmosios pagalbos rinkiniais. Taip pat žiūrovai kviečiami tapti kraujo donorais. Visi, davę kraujo, filmo premjerą galės žiūrėti nemokamai. Kraujo donorų VUL Santariškių klinikų kraujo centras lapkričio 3 dieną lauks jau jau nuo 11 valandos, paroda prasidės 18:30 val, o seansas vyks nuo 19 val.

Skaityti plačiau

„Sielų upė“ studentų iniciatyva virto tradicija

2016 Spalio 28 d.

Lapkričio 1-ąją Kauno senamiestis ir Laisvės alėja 15-tą kartą paskęs „Sielų upės“ žvakučių liepsnose. Ši Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto Studentų atstovybės iniciatyva suteikia galimybę kiekvienam Kauno miesto gyventojui ir svečiui prisiminti tuos, kurie jau iškeliavo, ir uždegti mažą liepsnelę, kad sušildytų gyvųjų ir mirusiųjų sielas net ir žvarbiausią rudens vakarą. Renginio organizatoriai kviečia prisijungti prie akcijos Visų šventųjų dieną nuo 17.00 iki 22.00 val.

Skaityti plačiau

Viename romantiškiausių šių metų filme „Kalifornijos svajos” uždainuos R. Goslingas ir E. Stone

2016 Spalio 27 d.

Į kino teatrus gruodžio pradžioje atkeliauja viena romantiškiausių šių metų juostų – „Kalifornijos svajos“ (La La Land), kuriai jau dabar žadamas labiausiai trokštamas kino pasaulio apdovanojimas „Oskaras“. Kas gali būti gražiau už kitokią, šiek tiek šiame pasaulyje nepritampančių žmonių meilę? O jei dar juos ekrane įkūnyja Ryanas Goslingas ir Emma Stone? Tai – kone tobulas kokteilis romantinių komedijų gerbėjams ir tas kokteilis bus patiektas jau visai netrukus. Beje, pastarąjį kartą šią porą kartu galėjome išvysti 2012 m. komedijoje „Kvaila, beprotiška meilė“.

Skaityti plačiau