Nuoroda
Prisijungti
Mano įsiminti puslapiai
Jūs neturite įsimintų puslapių. Radę įdomių pramogų ir pasiūlymų tinklalapyje, jų puslapyje galite paspausti mygtuką „Įsiminti”. Vėliau 10 paskutinių įsimintų objektų sąrašą matysite čia ir visuomet galėsite lengvai rasti savo mėgiamas pramogas.
Reklama portale

Straipsniai ir apžvalgos

Saulius Prūsaitis: „Viešose erdvėse lietuviška muzika galėtų skambėti dažniau“

2016 Spalio 27 d.

Muzikos autorius, Asociacijos LATGA narys Saulius Prūsaitis sako, kad jam labai svarbu, kokia muzika groja viešose erdvėse – prekybos centruose, kavinėse, restoranuose. Muzikantas pasakoja, kad kartais jį muzikinis fonas maloniai nustebina, o kartais nuvilia. O labiausiai jis norėtų, kad viešose vietose būtų daugiau leidžiama kokybiškos lietuviškos muzikos.

Skaityti plačiau

Buvusioje “Penkiukų” gamyklos teritorijoje, besiformuojančiame menininkų bei kūrybininkų kvartale, atsidaro menininkų dienos centras “Autarkia”

2016 Spalio 26 d.

Spalio 28 d., penktadienį, 20:00 val., buvusiose VGTU elektronikos fakulteto valgyklos erdvėse (Naugarduko g.41, Vilnius), vyks performatyvi spaudos konferencija, “Preasskfreesense”, kurios metu menininkas ir idėjos iniciatorius Robertas Narkus pristatys projekto misiją, o į publikai kilusius klausimus atsakys poetas bei atlikėjas Žygimantas Kudirka – Mesijus.

Skaityti plačiau

Spalio 31-ąją baisiai geras vakarėlis prikels vieną populiariausių Kauno pasilinksminimo vietų

2016 Spalio 25 d.

Sakoma, jog Helovinas mūsų tautoje, remiantis tradicijomis ir kultūriniais ypatumais, neturėtų pritapti: senjorai visuomet paprotins jaunuolius, jog tokiu būdu spalio 31-osios minėti nedera. Tačiau naktinio gyvenimo ir vakarėlių pasaulyje ši šventė pasižymi išskirtiniais renginiais, kuriuos praleisti reiškia – pražiopsoti kažką ypatingo.

Skaityti plačiau

Kompozitorius Algirdas Klova – apie iš šaknų kylančią muziką

2016 Spalio 21 d.

Jau šiandien Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos mylėtojų laukia neeilinis įvykis – dainuojamosios poezijos festivalio TAI – AŠ koncertas „Muzika iš šaknų“. Apie multikultūrinį skambesį dovanosiantį vakarą sutiko papasakoti jį vesiantis ir muzikuosiantis kompozitorius Algirdas Klova. Dalinamės jo mintimis!

Skaityti plačiau

„Klasika visiems“ kviečia atlikti įspūdingąją C. Orffo kantatą „Carmina Burana“

2016 Spalio 11 d.

Muzikinis edukacinis projektas „Klasika visiems“, kurį jau penktus metus iš eilės rengia Vilniaus universiteto chorai „Pro musica“, „Gaudeamus“ ir „Virgo“, šiemet muzikos raštą pažįstančius dainavimo entuziastus kviečia drauge atlikti vieną ryškiausių XX a. klasikos kūrinių – vokiečių kompozitoriaus Carlo Orffo kantatą „Carmina Burana“.

Skaityti plačiau

Šią naktį stileivos renkasi visose didžiausių miestų senamiesčiuose

2016 Spalio 7 d.

Jau nuo šiandien Lietuvos regionų gyventojai, besidomintis mada ir stiliumi, galės nebedūsauti, kad sostinėje yra visko daugiau. Naktinio apsipirkimo tradicijas tęsiantis renginys „ShoppingNightOut“ pasiekė Kauną, Klaipėdą, Šiaulius ir Panevėžį.

Skaityti plačiau

Pirmą kartą Panevėžyje kino centre „Garsas“ bus švenčiama Europos kino diena

2016 Spalio 5 d.

Spalio 9 dieną daugiau nei 1000 senojo žemyno kino teatrų švęs Europos kino dieną, kurios metu didžiausias dėmesys bus skiriamas europietiškiems nekomercinams filmams, turintiems savitą pasaulėžiūrą ir nenuspėjamą siužetą. Šiais metais prie iniciatyvos rengti šią kino šventę prisideda ir kino centras „Garsas“. Šią dieną, 16 val. žiūrovams dovanojamas nemokamas seansas „Tvenkinio paslaptys“ – prancūzų vaidybinė dokumentika apie tvenkinyje knibždančią gyvūniją ir augaliją. Estetiškai ir kūrybiškai perteiktos „Tvenkinio paslaptys“ supažindins su kitokia, neatrasta žaisminga ir įdomia tvenkinio gyventojų kasdienybe. Po filmo peržiūros žiūrovai kviečiami...

Skaityti plačiau

Kauno Laisvės alėjoje atidaroma milžiniška fotoparoda po atviru dangumi

2016 Rugsėjo 14 d.

Praėjusią savaitę socialiniame tinkle "Facebook" neįtikėtinu greičiu ėmė sklisti legendinių fotomenininkų: Romualdo Rakausko, Romualdo Požerskio ir Aleksandro Macijausko nuotraukos, darytos Kaune 1966-1978 m. Kino režisieriui Donatui Ulvydui ir žurnalistei Aistei Stonytei savo paskyrose paskelbus, kad ieškomi senose fotografijose užfiksuoti herojai, skelbimu pasidalino daugiau, nei 5000 žmonių. Anot D. Ulvydo, žmonės entuziastingai įsitraukė į savotišką paieškų žaidimą, rašė laiškus, kėlė įvairiausias versijas, kas galėtų būti vienas ar kitas žmogus nuotraukose. Todėl jau aiškėja legendinių fotografijų herojų vardai ir likimai.

Skaityti plačiau

„Anima mundi 2016“ parodoje – Europos meno genetinio kodo paieškos

2016 Rugsėjo 5 d.

Rugsėjo 9 dieną Šiaulių „Aušros“ muziejaus Chaimo Frenkelio vilos kieme įvyks išskirtinis meno projekto „Anima Mundi 2016“ parodos atidarymas. Šių metų projekto tema – Europos meno genetinis kodas. Parodoje bus eksponuojami menininkų iš Japonijos, Togo, Irano, Gruzijos, Latvijos ir Lietuvos darbai. „Anima mundi“ – tai keliaujantis meno projektas, todėl paroda kabės vos vieną dieną, vėliau ji iškeliaus į kitus miestus.

Skaityti plačiau

Šeštadienio vakarą Vilniuje bus ribojamas eismas – bėgs moterys

2016 Rugpjūčio 25 d.

Rugpjūčio 27 dieną, šeštadienį, vyks jau 4-asis naktinis „Nike“ moterų bėgimas. Tūkstančiai moterų gražiausiomis Vilniaus gatvėmis bėgs 5 kilometrus. Nors renginys gana trumpas, organizatoriai perspėja, kad bėgimo trasoje bus trumpam ribojamas eismas.

Skaityti plačiau