Nuoroda
Prisijungti
Mano įsiminti puslapiai
Jūs neturite įsimintų puslapių. Radę įdomių pramogų ir pasiūlymų tinklalapyje, jų puslapyje galite paspausti mygtuką „Įsiminti”. Vėliau 10 paskutinių įsimintų objektų sąrašą matysite čia ir visuomet galėsite lengvai rasti savo mėgiamas pramogas.
Reklama portale

Straipsniai ir apžvalgos

Provokuojančios komedijos „Loto“ premjeroje netilo juokas ir ovacijos

2016 Gruodžio 6 d.

Šeštadienio, gruodžio 3-iosios, vakarą „Domino“ teatre Vilniuje pristatyta aštri, provokuojanti, tik suaugusiems skirta komedija „Loto“, kurios epicentre – amžinas klausimas, kas žmogui svarbiau – materialinė gerovė ar santarvė šeimoje.

Skaityti plačiau

Dėl romantiško vaidmens „Kalifornijos svajose“ R. Goslingas metė sau nelengvą iššūkį

2016 Gruodžio 6 d.

Viena romantiškiausių šių metų juostų – „Kalifornijos svajos“ (La La Land), kuriai jau dabar prognozuojamas labiausiai trokštamas kino pasaulio apdovanojimas „Oskaras“, startavo Venecijos filmų festivalyje, o po to užkariavo ir Toronto filmų festivalio žiūrovų širdis. Daugelis mačiusiųjų juostą įsitikinę – muzikinė drama, kuri į Lietuvą atkeliauja jau gruodžio 9 dieną, žavi ne tik savo istorija, bet ir pagrindiniais herojais, kuriuos įkūnijo Emma Stone bei Ryanas Goslingas.

Skaityti plačiau

Pradėta prekiauti bilietais į energingo filmo–koncerto „OLE OLE OLE Rolling Stones“ naujametinius seansus

2016 Gruodžio 2 d.

Festivalis „Kino pavasaris“ į 2017-uosius žengia su vienu iš būsimos programos filmu. Naujųjų metų išvakarėse įvyks kol kas vieninteliai filmo „OLE OLE OLE Rolling Stones“ šventiniai seansai. Tai rokenrolu ir neribota laisve pulsuojantis kelio filmas. Jis pasakoja apie kiek daugiau nei prieš pusmetį įvykusį legendinės grupės „The Rolling Stones“ koncertinį turą po Pietų Ameriką, kuris vainikuotas nepamirštamu pasirodymu Kuboje.

Skaityti plačiau

„Firmos kalėdinis balius“ su J. Aniston priešaky parodys, kaip švęsti, kad visi užskaitytų

2016 Gruodžio 2 d.

Tuo metu, kai daugelis dar tik planuoja darbinius kalėdinius vakarėlius, gruodžio 9 dieną į kino teatrus atkeliauja komedija, parodysianti, kaip viena JAV firma jį jau atšventė. Vakarėlių kokybės kartelė pakelta išties aukštai: darbuotojų noras buvo atšvęsti taip, kad visi užskaitytų. Tačiau ar tikrai bus tokių, kurie ryte norės visa tai prisiminti? N-16 ženklu pažymėtoje komedijoje „Firmos kalėdinis balius“ sutiksime „Kaip atsikratyti boso?“ žvaigždes Jennifer Aniston, Jasoną Batemaną ir kitus puikiai pažįstamus Holivudo veidus.

Skaityti plačiau

Žiemos šventes pasitinka legendiniu miuziklu „Dainuojantys lietuje“

2016 Lapkričio 30 d.

Kino ekranuose dar 1952 m. pasirodęs miuziklas „Dainuojantys lietuje“ išsyk tapo hitu, į kurį ne taip paprasta buvo gauti bilietų. Su laiku Stanley Donan ir Gene Kelly režisuotas filmas imtas dar labiau vertinti – dabar jis laikomas vienu geriausių kada nors sukurtų holivudinių miuziklų. Net ir tie, kurie nejaučia simpatijos Holivude sukurtiems filmams, sutinka, kad Holivudas nėra jau taip ir blogai, jei jis geba su ironija pažvelgti į savo veikimo mechanizmus ir šiek tiek iš savęs pasijuokti, kaip tai daroma šiame miuzikle.

Skaityti plačiau

Lapkričio 25-27 d. LUX kino dienos. Galimybė pamatyti tris geriausius filmus Europoje – nemokamai

2016 Lapkričio 24 d.

Kiekvienais metais Europos Parlamentas tiesia raudoną kilimą geriausio autentiško Europos kino apdovanojimui – LUX kino premijai. Ji kasmet skiriama filmui, iliustruojančiam arba keliančiam klausimus apie esmines Europos vertybes, žemyno kultūrinę įvairovę ar ES vienijimąsi. Europos Parlamentas paskelbė tris filmus, kurie varžėsi dėl 2016 m. LUX kino premijos. Tai iš dešimties filmų sąrašo atrinkti „Kai atmerkiu akis“ (rež. Leyla Bouzid), „Mano kaip cukinijos gyvenimas“ (rež. Claude Barras) ir „Toni Erdmann“ (rež. Maren Ade).

Skaityti plačiau

Po filmo „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ sėkmės J. K. Rowling paskelbė tai, ko labiausiai laukė gerbėjai

2016 Lapkričio 23 d.

Praėjusį savaitgalį kino teatruose pasirodęs labiausiai Hario Poterio gerbėjų lauktas filmas „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ sulaukė begalės gerų ne tik kino kritikų, bet ir kinomanų atsiliepimų. Į didžiuosius ekranus grįžęs magiškasis J. K. Rowling sukurtas burtininkų pasaulis užkariavo kino teatrus su su trenksmu – kasose nusidriekė eilės, per pirmąsias rodymo dienas bilietų nebuvo įmanoma gauti. Tačiau pamačiusiems juostą kilo daugybė klausimų. Į kai kuriuos jų savo paskyroje „Twitter“ atsakė pati J. K. Rowling.

Skaityti plačiau

„G&G Sindikatas” duoklę kokybiškam repui atiduoti kviečia į Kauno „Gargarą“

2016 Lapkričio 23 d.

Keturi oficialūs albumai, masiškai skanduojami bent penkių singlų tekstai, visuomet sausakimšos koncertų erdvės ir kone didžiausios vienybės bei triukšmo sulaukiantys pasirodymai. Jei šie teiginiai Lietuvos hiphop‘o fanams būtų pateikti kaip mįslė – ji būtų įminta tučtuojau. Juk „G&G Sindikatas” per 20 metų scenoje užkariavo ne tik visų hiphop’o gerbėjų širdis, bet ir tapo nekviestionuojamu šalies repo simboliu.

Skaityti plačiau

“Vilnius Mama Jazz” finale – Chassol ir Ambrose Akinmusire

2016 Lapkričio 21 d.

Sekmadienio vakarą dviem įspūdingais pasirodymais Lietuvos nacionaliniame dramos teatre baigėsi penkioliktasis tarptautinis Vilnius Mama Jazz festivalis. Pilnutėlė didžioji salė, stovinti audringomis ovacijomis dėkojo vienoms ryškiausių žvaigždžių - trimitininkui Ambrose‘ui Akinmusire‘ui ir Chassol. Keturios festivalio dienos įrodė – Vilnius Mama Jazz laiko ranką ant džiazo pulso ir pristato šios muzikos aktualijas bei žvaigždes savo kūrybos pike.

Skaityti plačiau

Karina Krysko – naujoji „Paryžiaus katedros“ Esmeralda

2016 Lapkričio 17 d.

„Istorija, verta didžiosios scenos. Pasirodymas, vertas jūsų meilės“, – tokiais žodžiais dainininkė Karina Krysko kviečia visus savo gerbėjus į šventinį sceninio koncertinio pastatymo „Paryžiaus katedra“ turą. Šiemet prie kūrybinės komandos prisijungusi Karina džiaugiasi pirmą kartą sulaukusi puikios progos atskleisti ir kitą – aistringą, ugningą, paslaptingą – savo charakterio pusę.

Skaityti plačiau