Nuoroda
Prisijungti
Mano įsiminti puslapiai
Jūs neturite įsimintų puslapių. Radę įdomių pramogų ir pasiūlymų tinklalapyje, jų puslapyje galite paspausti mygtuką „Įsiminti”. Vėliau 10 paskutinių įsimintų objektų sąrašą matysite čia ir visuomet galėsite lengvai rasti savo mėgiamas pramogas.
Reklama portale

Ineta Stasiulytė: „Loterijos bilietų neperku, nes bijau prarasti meilę“

2016 Gruodžio 12 d.

Profesionalaus komedijos teatro „Domino“ premjeroje vaidinanti aktorė Ineta Stasiulytė, scenoje aršiai ir agresyviai kovojanti dėl laimingo loterijos bilietėlio, prisipažįsta gyvenime esanti visiškai neazartiška.

„Kuo mažiau rizikos mano gyvenime, tuo geriau. Nemėgstu apskritai jokių pramogų, kurios suteikia adrenalino. Man didžiausias adrenalinas yra gulėti atsigulus ant žolės. Vėjas pučia, raitosi sliekai – tokia palaima, –  juokiasi Ineta. – Tiesa, esu priklausoma nuo įtampos ir streso, kuriuos patiriu būdama aktore. Be šito gyventi negalėčiau“.

Ineta, komedijos „Loto“ žiūrovams pažįstama kaip Severija, prisipažįsta išvis neperkanti loterijos bilietų ir jokiais laimėjimais pasigirti negalinti. „Ką aš veikčiau su tais laimėtais milijonais? Nieko įdomaus. Specialiai nedalyvauju jokiose loterijose, nes esu įsitikinusi, kad meilėje sekasi tik neazartiškiems žmonėms. Kol kas šis metodas veikia, taigi šiuo metu didžiausias mano laimėjimas yra mylimas žmogus“, – šypsosi aktorė.