Nuoroda
Prisijungti
Mano įsiminti puslapiai
Jūs neturite įsimintų puslapių. Radę įdomių pramogų ir pasiūlymų tinklalapyje, jų puslapyje galite paspausti mygtuką „Įsiminti”. Vėliau 10 paskutinių įsimintų objektų sąrašą matysite čia ir visuomet galėsite lengvai rasti savo mėgiamas pramogas.
Reklama portale

Lilas ir Innomine neatsipalaiduoja: jau ruošia Kalėdinę dovaną savo gerbėjams

2016 Gruodžio 21 d.

Auksinis albumas ir net 3 auksiniai singlai, unikalūs ir sėkmingi koncertai didžiausiose Lietuvos arenose, dvi M.A.M.A apdovanojimų statulėlės, daugiau nei 35 milijonai perklausų youtube platformoje – reta grupė gali pasigirti tokiais darbo bei kūrybos įvertinimais. Tačiau Lilas ir Innomine nė nežada ilsėtis, tad toliau nuoširdžiai stengiasi dėl tų kurie vertina dueto muziką.

Po Lilo ir Innomine sceniniais vardais besislepiantys Konstantinas ir Rolandas jau ruošiasi žiemos švenčių periodui, tad „pakuoja“ Kalėdinę dovaną savo klausytojams. Gruodžio 25-ąją, pirmąją Kalėdų dieną, vienoje populiariausių Kauno vietų, lofte „Gargaras“, vaikinai organizuoja pasirodymą laikinosios sostinės gyventojams bei svečiams.

Muzikantų nuomone, geriau turėti mažesnį kiekį koncertų, tačiau deramai pasiruošti ir jų metu įgyvendinti ypatingus kūrybinius užmanymus. Vien tokia dueto pozicija garantuoja šį sekmadienį „Gargare“ tvyrosiančią nepakartojamą atmosferą ir ilgam išliksiančius įspūdžius. Beje, būtų neteisinga nepaminėti dar vieno džiuginančio fakto: šiais metais grupė Lilas ir Innomine buvo įvertinti net keturiais auksiniais apdovanojimais - toks įvykis yra pirmas Lietuvos muzikinėje istorijoje. 

Nors visuomenėje reikšmingi titulai milijonines peržiūras savo Youtube kanale skaičiuojantiems, kostiumus vilkintiems hiphop‘o atlikėjams yra išties svarbūs, tačiau vaikinai sako, jog įvertinimai skatina ne nosis užriesti, o tik labiau stengtis dėl klausytojų ir nepamesti savęs kartais klaidinančiame kūrybiniame kelyje.

Vienas iš  Rolando ir Konstantino pastangų rezultatų – vos prieš keletą savaičių Vilniuje vykęs, abejingų nepalikęs grand pasirodymas „Nepadorus koncertas“. Itin kūrybiškais ir įvairiausiais techniniais sprendimais išpildyta koncepcija, primenanti vientisą filmą, gerbėjus lydėjo nuo pat įėjimo į didžiąją areną iki koncerto pabaigos. Tiesa, ilgą laiko tarpą dėl šio išskirtinio pasirodymo dirbęs hiphop‘o duetas, įgyvendinęs vieną savo svajonių, atsipalaiduoti neplanuoja. Taigi, jau dabar pradeda intensyvų pasiruošimą šventiniam koncertui „Gargare“.


Lilas ir Innomine - Tu privalai skambėt
https://www.youtube.com/watch?v=Ma3lC6aVk90

Lilas ir Innomine - Karina (LIVE)
https://www.youtube.com/watch?v=YHzVnT0vIDQ