Nuoroda
Prisijungti
Mano įsiminti puslapiai
Jūs neturite įsimintų puslapių. Radę įdomių pramogų ir pasiūlymų tinklalapyje, jų puslapyje galite paspausti mygtuką „Įsiminti”. Vėliau 10 paskutinių įsimintų objektų sąrašą matysite čia ir visuomet galėsite lengvai rasti savo mėgiamas pramogas.
Reklama portale

Perkantys „gerumo bilietą“ prisidės prie šventinio stebuklo: remtini vaikai pamatys gerumo kupiną juostą „Balerina“

2016 Gruodžio 28 d.

Gražiausios metų šventės nuolat dovanoja stebuklus, o prie jų gali prisidėti kiekvienas. Prekybos ir pramogų centre įsikūręs kino teatras „Multikino“ siūlo ne tik patiems švęsti, bet ir pasirūpinti, kad šventes pajustų vargingiau gyvenantys vaikai. Čia vyksta ypatinga akcija – perkant bilietą į bet kurį filmą, už papildomus tris eurus galima įsigyti ir specialų „gerumo bilietą“. Visi šie gerumo bilietai keliaus į Vilniaus miesto vaikų dienos centrus, o jau sausio mėnesį čia besilankantys mažieji geraširdžių dėka galės išvysti lietuviškai dubliuotą animacinį filmą visai šeimai „Balerina“.

 

Turbūt nedaug atsirastų mergaičių, kurios vaikystėje bent trumpai nebūtų svajoję tapti balerinomis. Gracingi judesiai, puošnūs kostiumai ir ryškios scenos šviesos užburia daugybės jų širdeles. Filmuko pagrindinė herojė – ne išimtis. Nedideliame šiaurės vakarų Prancūzijos miestelyje gyvenanti vienuolikmetė Felisė svajoja tapti baleto šokėja. Nors gyvenimas mergaitės nelepina – Felisė yra našlaitė – ji nepraranda optimizmo ir karštai tiki, kad svajonė vieną dieną išsipildys.

 

Atsiradus progai išvykti į Paryžių, ji nedvejoja nė sekundės. Susiradusi Paryžiaus operos rūmus, Felisė susipažįsta su pastato tvarkytoja Odeta. Vieniša moteris, išgirdusi Felisės istoriją, pasiūlo mergaitei apsigyventi pas ją. Sutvarkiusi šį reikalą, Felisė imasi vykdyti planą patekti į prestižinės mokyklos šokių klasę. Naivios ir geraširdės provincijos mergaitės laukia didžiuliai išbandymai ir nusivylimas: išpaikinti didmiesčio vaikai, susireikšminę suaugusieji ir elementarių baleto pradmenų neturėjimas Felisę varo į neviltį.

 

Nuotaiką praskaidrina netikėtai atrastas naujas draugas: jaunas išradėjas Viktoras, kuris tiki, kad Felisei tikrai pasiseks. Vėl atgavusi pasitikėjimą savo jėgomis, Felisė nusprendžia nepasiduoti, kad ir kaip sunku bebūtų. Pagaliau patekusi į baleto trupę, mergaitė atiduoda visas jėgas, kad pasiektų savo svajonę.

 

Nuostabaus grožio lietuviškai dubliuota vilties ir gerumo kupina animacinė juosta „Balerina“ kino teatruose pasirodys jau sausio 13 dieną. Prisidėkite prie stebuklo ir jūs!

 

Kvietimas dalyvauti gerumo akcijoje: https://youtu.be/HPNdRi_O8dk

 

Juostos anonsas: https://youtu.be/qnzUnh2LcgQ