Taagepera pilies stebuklų parkas ”Alisos milijono gėlių stebuklų parkas”

Taagepera pilies stebuklų parkas ”Alisos milijono gėlių stebuklų parkas”

Taagepera pilies stebuklų parkas „Alisos milijono gėlių stebuklų parkas“

Taagepera pilies stebuklų parkas „Alisos milijono gėlių stebuklų parkas“ vėl atveria duris lankytojams nuo birželio 18 d.!

Šią vasarą atsiverianti pasaka pasakoja, kas nutiko Alisai po jos sugrįžimo iš Stebuklų šalies.

Kyla klausimas: ar Alisa, patyrusi neįtikėtiną ir fantazijos kupiną nuotykį, galėjo grįžti į įprastą gyvenimą kaip paprasta mergaitė? Wagenküll parko kūrėjai mano, kad tikrai ne. Mergaitė, kuri matė pasaulį, kuriame kiekviena gėlė šnabžda paslaptis, o kiekvienas takas veda į nuotykius, nebegali gyventi įprasto gyvenimo ir ieško vietos, kur stebuklai galėtų tęstis.

Taip Alisa atvyko į Taagepera pilį — vieną gražiausių Art Nouveau stiliaus pilių Estijoje, kurios bokštai ja sodai atrodo tarsi iš pasakos.

Čia Alisa nusprendė sukurti savo naująją Stebuklų šalį — vietą, kur pasaka niekada nesibaigia.

Išankstinė bilietų prekyba su nuolaida iki 17.06.2026. Nepraleisk!

Daugiau informacijos: https://www.wagenkull.ee/en/magic-park/ arba el. paštu [email protected]

Parkas atidaromas birželio 18 d. ir dirba iki rugsėjo pabaigos nuo 10 iki 20 val.
Bilietas galioja vieną pasirinktą dieną
 
Daugiau informacijos apie stebuklingąjį parką rasite interneto svetainėje https://www.wagenkull.ee/volupark-2/ arba el. paštu [email protected].
DAUGIAU