РУКИ ВВЕРХ 21 / RUKI VVERH 21 GADS

РУКИ ВВЕРХ 21 / RUKI VVERH 21 GADS

Gruodžio 2 d. Rygoje vėl koncertuos legendinė „Ruki Vvierh!“

 

Gruodžio 2 d. Rygos arenoje legendinė grupė „Ruki Vvierh!“ pasirodys su kolektyvo gimtadieniui skirta programa „21“. Labiausiai „nesenstanti“ tėvyninės pop scenos grupė didžiulio koncerto Rygoje metu vėl atliks savo gerbėjams jau hitais tapusias ir kai kurias naujas dainas.

 

Praeitais metais „Ruki Vvierh!“ dalyviai garsiai atšventė grupės dvidešimtmetį, sulaukę gausių publikos ovacijų. Sergėjus Žukovas ir jo komanda vėl išeis į Rygos arenos sceną švęsti „Ruki Vvierh!“ gimtadienį – šį kartą, su programa „21“ kartu su ypatingais svečiais ir scenos draugais, kurių vardus renginio organizatoriais kol kas laiko paslaptyje.
Diskoteka „non-stop“, nostalgiški lėti šokiai, šviesų šou, specialieji efektai, siurprizai ir netikėti svečiai – muzikantai žino, kaip surengti išties grandiozinę šventę šimtams žiūrovų.

Grupę „Ruki Vvierh!“ neabejotinai galima vadinti unikalia grupe: jos muzikantai praėjo kelią nuo provincinių diskotekų iki staugiančių stadionų. Jų muzika žavi milijonus klausytojų visame pasaulyje, jų dainos sumušė visus rekordus radijuje, o albumai pelnytai tapo platininiais.

„Ruki Vvierh!“ – išskirtinis pop-grupės sėkmės Rusijos estradoje pavyzdys. Daugiau kaip 20 metų grupė daug gastroliuoja ir rašo naujas dainas, neprarasdama savo populiarumo. Per savo jubiliejinį koncertą Rygoje „Ruki Vvierh!“ atliks savo pačius žinomiausius hitus: „Mano mažytė“, „Studentas“, „Man jau 18“, „Alioška“, „Svajojant tik apie tave“ ir daug kitų.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Įsigijus bilietus į Baltarusijoje, Estijoje bei Latvijoje vykstančius renginius yra išrašomas bilietų pirkimo patvirtinimas.

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:00
Renginio kalba: rusų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
Vieta neįgaliesiems vežimėlyje: taip

Įsigijus bilietus į Baltarusijoje, Estijoje bei Latvijoje vykstančius renginius yra išrašomas bilietų pirkimo patvirtinimas.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

DAUGIAU