​​​​​​​Ramybės prisilietimas

​​​​​​​Ramybės prisilietimas

Ramybės prisilietimas

1.     Holistinis nugaros masažas:

Tai individualus masažas – pritaikytas išskirtinai kiekvienam klientui. Masažo terapijos tikslas –  pagerinti kraujo apykaitą, padidinti maistinių medžiagų srautą… Masažas yra raminantis. Tai pagerins jūsų būseną ir sumažins kortizolio lygį. Taip pat stiprina imuninę sistemą į kraujo apytaką atnešant daugiau baltųjų kraujo kūnelių, o tai padeda kovoti su infekcija. Masažas gali sumažinti jūsų širdies ritmą, atpalaiduoti raumenis, pagerinti sąnarių judesius ir padidinti natūralius kūno gaminamus nuskausminamuosius. Tai padeda sumažinti stresą ir nerimą.

2.     Akių zonos masažas su rožinio kvarco lazdelėmis

Masažas skatina limfos tekėjimą, mažina akių paburkimą. Padidina odos stangrumą ir elastingumą. Stimuliuoja kraujotaką, aprūpina odą deguonimi ir padidina jos tonusą.

Rožinis kvarcas – tai meilės, švelnumo ir vidinės ramybės akmuo . Akmens spinduliuojama energija žmogų veikia švelniai ir atpalaiduojančiai. Šis mineralas padeda atpalaiduoti negatyvias mintis, savigraužą. Sugrąžina švelnumą ir meilę į žmonių širdis, sustiprina meilę sau ir aplinkiniams. Veikia visas čakras.

DAUGIAU