100 BALTIJOS METŲ

100 BALTIJOS METŲ

Įsibėgėjus koncertų sezonui “Muzika pro atvirą langą” pristatome dar vieną ypatingą koncertą, kuris dedikuotas Baltijos šalių nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui. Šį kartą Šiauliuose svečiuojasi mūsų kaimynai – Latviai.

Valstybinis choras „Latvija“, dovanosiantis savo atliekamą muziką šiauliečiams, yra vienas ryškiausių švyturių Latvijos koncertinėje panoramoje, skleidžiantis aukštos chorinės kultūros šviesą po visą pasaulį. Tai – didžiausias profesionalus chorinis kolektyvas Baltijos šalyse, paminėjęs 75-ąsias veklos metines.
Dirigentas Maris Sirmais yra vienas pagrindinių Latvijos dirigentų. Ilgą laiką dirbęs su savo įkurtu, ne vieną laurą pelniusiu jaunimo choru “Kamēr”, Latvijos Filharmonijos moterų choru “Dzintars”, nuo 1997-ųjų iki dabar dirigentas vadovauja Latvijos valstybiniam chorui. Jam vadovaujant, choras nuolat dalyvauja didelio masto muzikiniuose projektuose Latvijoje ir užsienyje, kartu su pasaulio garsiausiais orkestrais, muzikantais ir dirigentais.

Koncerto metu girdėsite Ēriks Ešenvalds, Jēkabs Jančevskis, Raimonds Tiguls ir kitų vakarų Europos kompozitorių kūrinius.

Atlikėjas: Valstybinis choras Latvija, meno vadovas ir dirigentas Māris Sirmais.

Bilietų kaina 10 ir 7 € (nuolaida taikoma moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliems pateikus pažymėjimą).

NAUJIENA!!! – Koncertų ciklo „Muzika pro atvirą langą“ ABONEMENTAI. 3 pasirinkti šio ciklo koncertai tik už 15 eurų. ABONEMENTUS galite įsigyti TIK Aušros al. 15, kamerinės salės „Polifonija“ kasoje.

Bilietus galite įsigyti Polifonijos kasoje (Aušros al. 15) ir visose Ticket Market kasose.
Bilietų rezervacija telefonu: (8 41) 52 11 60

Kitus koncertų ciklo „Muzika pro atvirą langą“ koncertus galite rasti paspaudę nuorodą: http://www.polifonija.lt/n/wp-content/uploads/2018/08/ruduo-ziema-afisa-A2-psl.jpg

DAUGIAU