3 KATINAI. UOGIENĖS DIENA

3 KATINAI. UOGIENĖS DIENA

“3 KATINAI. UOGIENĖS DIENA”

Lapkričio 26 d. Vilniuje įvyks spektaklio “Trys katinai. Uogienės diena” premjera.

Spektaklio istorija susijusi su labai atsakinga mūsų mažųjų žiūrovų mylimų filmo herojų diena. Katinėliai nutarė pasiruošti vienai svarbiausių dienų jų gyvenime – Mamos Katės gimtadieniui.

Rytas kačių šeimoje prasidėjo kiek neįprastai – mama išėjo pasivakščioti, o katinėliai kartu su tėčiu liko namuose. Reikia spėti parengti Mamai tikrą šventę! O kiekvienai gerai šventei reikia dovanų, geros nuotaikos. Taigi nuo pat ryto Karamelė, Koržikas ir Kompotas pradėjo ruoštis “Uogienės dienai”!

Spektaklio metu katinėliai kartu su mažaisiais žiūrovais išmoks linksmą šokį, sudainuos dainelę, išgirs kaip nupiešti šventinį paveikslą ir sužinos kaip surengti šventę savo tėveliams.

Šiame šou Jūsų laukia:

Susitikimas su Jūsų mylimais herojais! Visi trys katinėliai vienoje scenoje: Karamelė, Kompotas, Koržikas ir žinoma Mama Katė ir Tėtis Katinas! Užburiantys šokiai, linksmos dainelės ir begalė linksmo juoko! Įtraukiantys interaktyvūs žaidimai ne tik scenoje, tačiau ir salėje.

Jūsų mažylis taps spektaklio dalyviu nuo pirmos minutės. Suteikite jam pažinimo ir bendravimo su filmo herojais džiaugsmą jau lapkričio 26-ąją!

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Kalba: rusų k.
Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU