4 MORTOS

4 MORTOS

Dėl techninių kliūčių gruodžio 15 d. skelbtas Kauno miesto kamerinio teatro spektaklis „4 Mortos“ neįvyks.

Jūsų bilietai galioja gruodžio 13 d. 18 val. spektakliui „Akmenys jo kišenėse“ arba gruodžio 14 d. 19 val. spektakliui „4 Mortos“, arba gruodžio 16 d. 16 val. spektakliui „Nesamas miestas“, arba gruodžio 22 d. 17 val. spektakliui „Nesamas miestas“ . Apie apsilankymą prašome informuoti teatro kasą tel. nr. 8 612 62 226 iki gruodžio 12 d.

Taip pat bilietus galima grąžinti kasoje, kurioje įsigijote, iki gruodžio 29 d. Atsiprašome už nepatogumus.

KERAI BŪTI LAIMINGU PRADEDA VEIKTI DABAR!

ŠVENTINIS VAKARAS, KURIAME JŪSŲ LAUKIA SPEKTAKLIS, ŠVENTINIS GĖRIMAS IR KAMERINĖ DOVANĖLĖ. 🙂

„4 MORTOS“ – vakarėlis su mirtim, paremtas lietuviška mitologija, folkloru. Tai žaidimas-ritualas, kuris sugrąžins iš feisbukinės egzistencijos į gamtos duotą prigimtį.

„Mirties alsavimas – natūralus ir įprastas. Visi kažkada mirsime. Tačiau į mirtį reikia žvelgti ne su baime, o iš linksmos, šviesios pusės. Mirtis nėra pabaiga“ – sako spektaklio režisierius Darius Rabašauskas.

Folkloro tyrinėtoja, spektaklio kompozitorė Laurita Peleniūtė atkreipia dėmesį į santykio su mirtimi svarbą asmenybės formavimuisi: „Jei kiekvienas žinotume, kad šalia mūsų visada yra mūsų mirtis – asmeninė, sava, „mano mirtelė“ – išmoktume gyventi prasmingiau. Mirtis taptų ne baimės šaltiniu, o išmintimi, kuri mus lydi“ – teigia ji.

Šis spektaklis – tai pabuvimas kartu. Todėl vakarėlio apibrėžimas – jam labai tinkamas. Vakarėlis gali būti visoks, kiekvienam skirtingas, tačiau pagrindinė vakarėlio esmė – kad žmonės pabūtų kartu. „Vakarėlis su mirtim kiekvieną turėtų įkvėpti prasmingiems darbams“ – teigia režisierius Darius Rabašauskas.

Pasak režisieriaus, pagrindinė spektaklio idėja – ritualinį folklorą sujungti su šiandienine kasdienybe, šiuolaikinį humorą su tautosakiniu humoru, šimtmečiais meistriškai įžeminusiu mitinius išgyvenimus.

Režisierius – Darius RABAŠAUSKAS

Scenografė ir kostiumų dailininkė – Laura LUIŠAITYTĖ

Kompozitorė – Laurita Peleniūtė

Mortos: Margarita BLADŽENAUSKAITĖ, Indrė Puišytė, Laurita PELENIŪTĖ, Jonė DAMBRAUSKAITĖ.

PREMJERA – 2017 m. gruodžio 8, 9, 10 d.

PASTABA: Kamerinio teatro gretimybėse parkavimo vietos labai ribotos. Rekomenduojame autombilius parkuotis Putvinskio g. ar dar toliau nuo centro. Miesto centro parkingai ypatingai užimti, kai vyksta renginiai „Žalgirio“ arenoje.

DAUGIAU