A. Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė”. 10 000 nuogų mėnulių | UNTOLD CITY

A. Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė”. 10 000 nuogų mėnulių | UNTOLD CITY

Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ festivalyje „Untold City“ pristato koncertinę programą, kuri klausytojams sukels daug mielų sentimentų. „10 000 nuogų mėnulių“ pavadinta programa jungia įvairaus laikotarpio „Skylės“ dainas, kurios yra lengvos, smagios, vasariškos. Klausytojai turės puikią progą prisiminti legendinius „Skylės“ albumus: „Babilonas“, „Lukiškių pieva“ ir kt.

Koncertas VU didžiajame kieme ir pačiai grupei pilnas malonių prisiminimų. Juk būtent čia, Vilniaus Universitete, mokėsi ir muzikavo beveik visi grupės nariai. „Labai džiaugiamės, kad festivalis „Untold City“ vyksta šiame nuostabiame kieme. Koncertuoti čia slaptai svajojome dar nuo tada, kai mus jaunus raudoni universiteto stogai įkvėpdavo mus kūrybai“, – sako A. Smilgevičiūtė.

„10 000 nuogų mėnulių“ bus šviesios nuotaikos koncertas, toks, kokia yra ir ši daina“, – šypsosi dainininkė. Ir smagiai mena, laiką, kai grupė įrašė vieną iš legenda tapusių savo albumų „Lukiškių pieva“, kurioje ir yra daina „10 000 nuogų mėnulių“. Aistė prisimena, kad tuomet, 1996 metais, buvo grupės naujokė: „Buvome jauni, linksmi, daug muzikuodavome. „Lukiškių pieva“ – daugiau vyriškas albumas, nes visas pagrindines partijas įdainavo Rokas“. Vėliau koncertuose dainos buvo pritaikytos ir jai.

Rokas Radzevičius – „Skylės“ įkūrėjas ir siela, tuomet dar nežinojo, kad jauna ir simpatiška mergina unikalaus tembro balsu idealiai atliekanti pritariančias partijas, taps jo žmona, vaikų mama ir scenos bendražyge, be kurios „Skylė“ šiandien jau nebeįsivaizduojama. „Mūsų meilę kūrė ir vienijo muzika, – prisimena Rokas Radzevičius. – Manau, tas jaunas medaus laikmetis atsispindi ir „Lukiškių pievos“ dainose“.

Pažvelgus į Aistę ir Roką šiandien, visiškai aišku, kad tas jausmas niekur nedingęs. Todėl „10 000 nuogų mėnulių“ bus meilės kupinas koncertas, šiltas kaip rugpjūčio naktis, smagus lyg pati vasara.

DAUGIAU