Agnės Sabulytės ir Povilo Jaramino džiazo koncertas ”Auksinė era”

Agnės Sabulytės ir Povilo Jaramino džiazo koncertas ”Auksinė era”

Povilas Jaraminas – vienas pirmųjų džiazo puoselėtojų Lietuvoje, fortepijono maestro.

Agnė Sabulytė – dainininkė, aktorė, kūrybinių projektų sumanytoja ir iniciatorė, dainų tekstų ir muzikos autorė.
 

Koncerte “Auksinė era” skambės populiariausios XX a. džiazo melodijos, 1920 – 1950 metų laikotarpio kūriniai, vėliau tapę džiazo standartais, o periodas tarp pirmojo ir antrojo pasaulinių karų pradėtas vadinti auksinio džiazo era. Tuo laikotarpiu džiazo muzika tapo svarbiu kultūriniu, socialiniu reiškiniu, o to meto kūriniai užsitikrino populiariausiųjų pozicijas iki pat šių dienų.

Pianistas Povilas Jaraminas ir dainininkė Agnė Sabulytė atliks G. Gershwino, E. Garnerio, B. Golsono, G. Millerio,  V. Youngo, D. Ellingtono, C. Porterio, J. Kerno, J. Kanderio ir kt. melodijas, kurias pristatė ryškiausios to meto džiazo legendos, tokios, kaip J. Garland, F. Sinatra, E. Fitgerald, Billie Holiday, Nat King Cole ir daugelis kitų, dauguma tų dainų buvo sukurtos miuziklams arba kino filmams, tačiau puikiai įsitvirtino ir kaip savarankiškai gyvuojančios dainos, ne viena tų dainų tapo vizitine kortele.  

“Klasikinis džiazas, kaip ir klasikinė muzika yra neužmirštama klasika, kurios norisi klausytis, kurią norisi groti ir puoselėti”, – Povilas Jaraminas.

“Džiaugiuosi galėdama prisiliesti prie šios ypatingo grožio ir gylio muzikos nepavaldžios laikui, įtraukiančios savo genialiu paprastumu, užburiančios subtilybėmis. Kartu su džiazo maestro Povilu Jaraminu leistis į pažintį su auksinio džiazo era yra žymiai drąsiau ir labai įdomu. Muzika, kuri įkvepia šypsotis sielą, įkvepia tikėti, net kai liūdni debesys gaubia padangę, asmenybės, kūrusios ir atlikusios ją – didžiausi mokytojai tobulėjimui, belieka tik klausytis, išgirsti, mokytis iš ilgametę patirtį turinčio kūrybinio partnerio ir perleisti per savo vidinį pasaulį. Labai lauksime visų, kas neabejingi džiazo klasikai”, – Agnė Sabulytė

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: ~14:30
Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos:
– studentams, moksleiviams ir senjorams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą);
– perkant 10 ir daugiau bilietų.

DAUGIAU