AISTROS OPEROJE

AISTROS OPEROJE

AISTROS OPEROJE / PASSION IN OPERA
Viktorija STANELĖ (sopranas) ir Igor BAKAN (bosas)
Dalyvauja Inga MAKNAVIČIENĖ (fortepijonas)
 
Programoje įvairių epochų operų fragmentai 
 
Viktorija Stanelė – profesorių R. Maciūtės ir V. Noreikos ugdytinė Lietuvoje. Baigusi studijas LMTA debiutavo Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, parengė kelis vaidmenis Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre. Laimėjusi kelis konkursus, ji 2010-2012 buvo pakviesta į operos studiją Ciūricho operos teatre, o 2014 m. tapo Vienos operos teatro Jaunųjų solistų trupės nare.  2019- 2020 m., grįžusi į Klaipėdą, vėl dainavo Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre.
Tarp Viktorijos sukurtų vaidmenų – visi pagrindiniai soprano vaidmenys populiariausiose operose, o taip pat C. Monteverdi, G. F. Händelio,  E. Humperdinco, L. Janačeko operose. Ji dainavo Lietuvos ir Latvijos nacionaliniuose operos teatruose, Sicilijos Teatro Massimo operos teatre, Vlaamso operos teatre (Antverpenas/Gentas, Belgija) ir kt.
 
Dar studijų metais sėkmingai karjerą pradėjęs Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre, Igor Bakan laimėjo eilę prestižinių konkursų ir buvo pakviestas į operos studiją Ciūricho operos teatre (2009-2010). 2010-2012 metais dainavo Vlaamso operos teatre (Antverpenas/Gentas, Belgija), o 2012 tapo Vienos operos teatro Jaunųjų solistų trupės nariu.
2016-2017 m. sezone I. Bakan debiutavo pagrindiniu Figaro vaidmeniu Mozarto operoje „Figaro vedybos“ Malmės operoje, o 2018 m. čia dainavo Monteronę G. Verdi operoje „Rigoletas“.

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: Su Birštoniečio bei POLO kortelėmis (renginio vietoje pateikti kortelę)

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis [email protected]

DAUGIAU