Akli – Lukiškių kalėjimas 2.0

Akli – Lukiškių kalėjimas 2.0

Akli – Lukiškių kalėjimas 2.0

Mūsų laukia dar vienas įsimintinas alternatyvios muzikos vakaras! Istoriniame Lukiškių kalėjime išstos ir stipriausią vasaros sezono programą deleguos „Akli“. Trijulei apšilti padės ir į sceną palydės jaunoji Vilniaus pankroko ketveriukė „Sipas“.

Nepraleisk, nes žodis apie šį koncertą sklis dar ilgai!

Pirmieji 50 bilietų pigiau!

AKLI

Geriausioje savo formoje esantys „Akli“ tikrai nėra scenos naujokai, nors savo muzikinį kelią pradėjo vos prieš ketverius metus. Įveikę didžiąsias scenas, apšildę tokias grupes kaip „Pixies“ ir – visai neseniai – „Fontaines D.C.“, „Akli“ jau spėjo įrodyti, kad yra vieni iš Lietuvos modernaus roko vedlių. Varijuodami tarp post punk ir industrinio roko žanrų „Akli“ išsiskiria savitu aštriu skambesiu, kurį neabejotinai papildo stiprus ir išraiškingas grupės frontmeno Kristijono vokalas.

Ko jau ko, bet energijos ant scenos šiems vaikinams tikrai netrūksta. Tuo per kiekvieną grupės išstojimą įsitikina jų auditorija, jau nuo pirmų dainų nerianti į moshpit‘ą. O tokių tikrai bus ne vienas Lukiškių kalėjimo kieme jau rugpjūčio 22 dieną!

 „Į šią sceną gera sugrįžti“ – užtikrintai sako „Akli“. Ir nieko daugiau pridurti nebereikia. 

https://www.facebook.com/AkliBand
https://www.instagram.com/akli.project/

Fone – „Akli“ ir naktinis grupės gyvenimas dainoje „Kvėpuoju tamsa“
https://youtu.be/-FN1x25YIqE

SIPAS

Jau spėję sudrebinti ne vieną sceną „Sipo“ merginos ir vaikinai pagarsėjo kaip viena stipriausių jaunųjų pogrindžio grupių. Nesumeluota energija, nenuginčijamas vokalas, taiklūs dainų žodžiai ir tinkamo lygio chaosas – vizitinė grupės kortelė. Pasirodymas su „Akli“ jiems yra galimybė pirmą kartą pasimatuoti didžiausią sceną karjeroje.

https://www.facebook.com/sipasband
https://www.instagram.com/__sipas__

Fone – „Sipas“ gyvas pasirodymas
https://youtu.be/ntDR7kshoI0

Vartai: 18:00 val.
Sipas: 19:30 val.
AKLI: 20:30 val.

Pirmieji 50 bilietų pigiau!

Lukiškių kalėjimo scena yra kiečiausia Baltijos šalyse ir niekas dėl to nesiginčys. Jai rūpi muzika ir kultūra. Lukiškių kalėjimo konversija bemat tapo istorijos dalimi, kultūros reiškiniu ir sėkmingiausiu turizmo objektu Lietuvoje. Tai vienas tikrų Vilniaus pasididžiavimų, į save sutraukiantis ne tik miestiečius, bet ir svečius iš užsienio ir kitokius turistus. Nebuvus pas mus pajausti naujos Lukiškių kalėjimo versijos „vaibo“ neįmanoma. O buvę tvirtina – tai yra kažkas.

Sek koncertų ir renginių kalendorių.
Pabėk į kalėjimą.

Adresas ir vartai aiškūs.
Lukiškių skg. 6, kur daugiau.

https://www.facebook.com/Lukiskiukalejimas2.0
https://www.instagram.com/lukiskiukalejimas2.0

1

DAUGIAU