ALEKSANDR IVAŠKEVIČ ”APIE GYVENIMĄ IR APIE MEILĘ”

ALEKSANDR IVAŠKEVIČ ”APIE GYVENIMĄ IR APIE MEILĘ”

Estijos rusų dramos teatro muzikinis spektaklis-koncertas rusų kalba Aleksandro Ivaškevičiaus „Apie gyvenimą ir apie meilę“

2021 08 11, 19:00 „Eglės sanatorija“, Eglės g. 1, Comfort“ konferencijų salė

Aleksandras Ivaškevičius (Александр Георгиевич Ивашкевич) – kino ir teatro aktorius, šiuo metu daugiausia vaidinantis Estijos rusų dramos teatre, stepo šokėjas, choreografas. Sukūręs dešimtis vaidmenų įvairiuose Estijos teatruose, 2000 m. pripažintas geriausiu Estijos aktoriumi už kunigaikščio Myškino vaidmenį spektaklyje „Idiotas“ (rež. J. Jereminas), dar kartą geriausio Estijos aktoriaus titulą pelnė 2004 m. 2014 m. Estijos prezidento apdovanotas penktojo laipsnio „Baltosios žvaigždės“ ordinu už nuopelnus kultūrai.

Stepo studijos „Duff Tap“ įkūrėjas ir vadovas, kuriantis daugelį šokio projektų, su studija dalyvaujantis tarptautiniuose stepo festivaliuose visame pasaulyje. Kuria choreografiją Estijoje statomiems miuziklams.

Itin populiariame muzikiniame spektaklyje-koncerte „Apie gyvenimą ir apie meilę“ A. Ivaškevičius atsiskleidžia kaip charizmatiškas monospektaklio aktorius, jungiantis žodį, vaidybą ir šokį, kurio sceninis žavesys nepalieka abejingų.

 
Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: ne
Nuolaidos:
– 10% studentams ir senjorams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
DAUGIAU