Aleksej Briancev

Aleksej Briancev

Pranešame, kad renginys Aleksej Briancev yra perkeliamas iš balandžio 22 d. ir rugsėjo 20 d. į 2021 metų gegužės 22 d. 19:00 val. (Planuojama renginio data, jeigu iki tol bus nuimti visi iki šiol esantys renginių apribojimai)

Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Dėl renginio informacijos kreiptis pas organizatorius: pramoguarena.info@gmail.com

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.
 

Neeiliniu balso tembru apdovanotas Aleksejus Briancevas grįžta į Lietuvą su nauja programa “Я всё еще тебя люблю”. Atlikėjas surengs vienintelį koncertą Lietuvoje 2020 m. balandžio 22 d. 19:00 val. Vilniaus Pramogų Arenoje.
Vos pasirodęs Rusijos muzikinėje scenoje „auksinis baritonas“ Aleksejus Briancevas tapo tikru atradimu šansono muzikos gerbėjams. Jo vyriškas ir sodrus balsas greitai užkariavo daugelio klausytojų širdis. Talentingojo Aleksejaus dainos paprastos ir nuoširdžios – kiekvienas klausytojas jose atranda kažką sau pažįstamo ir mielo.  Visi Aleksejaus Briancevo albumai sulaukė milžiniško populiarumo, todėl nenuostabu, kad į atlikėjo pasirodymus visi bilietai išgraibstomi iš anksto. Šį kartą atlikėjas atvyksta su nauja koncertine programa, susidedančia iš naujausio albumo dainų bei laiko patikrintų hitų. Didžiausi Aleksejaus Briancevo hitai ir naujausia kūryba vieninteliame koncerte Lietuvoje, Vilniaus „Pramogų Arenoje“ jau 2020.04.22.

1

DAUGIAU