Alina Orlova | Festivalis Parkas LIVE

Alina Orlova | Festivalis Parkas LIVE

Rugpjūčio 5 – osios vakarą uostamiestyje viskas bus dar tikriau ir dar nuoširdžiau – nes čia, pačioje miesto širdyje, suskambės Alinos Orlovos balsas, apsuptas daugybę istorijų menančiais medžiais bei magišku dangumi.

Per tryliką metų Alinos Orlovos skambesys keitėsi – nuo pianino klavišais skambančio jaunatviško maksimalizmo iki gilių išgyvenimų kupinos dramos ar melancholiškos kabareto ironijos. Bet vienas dalykas niekada nesikeitė – Alinos atlikimo tikrumas ir nuoširdumas.

Atrodo, visus tuos metus, kupinus koncertų ir pasirodymų įvairiose šalyse, išgyvenimų ir ieškojimų, atlikėja gėrė į save tam, kad publikai atiduotų visą save. Nesvarbu, kuria kalba – lietuvių, rusų ar anglų – ji dainuotų, Alina transliuoja tikrus, visiems suprantamus, jausmus. Todėl į jos koncertus, ar jie vyktų Lietuvoje, ar užsienyje, susirenka žmonės, vertinantys nuoširdumą ir originalumą. Toks bus ir rugpjūčio 5 – osios vakaras.

Miesto festivalis „Parkas LIVE Klaipėda“ – pirmą kartą, rugpjūčio 1 – 15 d. uostamiestyje vyksiantis festivalis, sujungsiantis meną, gamtą bei miestą į vieną visumą. Per daugiau nei 2 savaites įvyks 15 skirtingų įvykių, pasitelkiant muziką, kiną bei inspiruojančius pašnekesius. „Parkas LIVE Klaipėda“ – įsimintini vasaros vakarai Klaipėdoje.

Alina Orlova – Mėnulis
https://youtu.be/4uezsG7RNYs

Alina Orlova – Priimki džiaugsmą iš manųjų rankų
https://youtu.be/BrdBBr0j_vc

Pirmieji 100 bilietų pigiau!
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]

Durys atidaromos: 19:00
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU