Alina Orlova ir pučiamųjų kvintetas

Alina Orlova ir pučiamųjų kvintetas

ALINA ORLOVA ir pučiamųjų kvintetas

Išskirtinio braižo dainų autorė ir atlikėja Alina Orlova gražiausių metų švenčių periodu, gruodžio 29 dieną Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje surengs išskirtinį pasirodymą. Pasak pačios kūrėjos, tai bus jos pirmasis tokio formato koncertas Lietuvoje. Alina sostinės scenoje šventiniame koncerte pasirodys kartu su grupe bei pučiamųjų kvintetu.

„Šio pasirodymo laukiu su jauduliu, nes tai pirmas mano tokio formato koncertas Lietuvoje. Labai įdomu bus panirti į didesnio renginio atmosferą ir savaip prisidėti prie magiškos tarpušvenčio nuotaikos sukūrimo“, – būsimu koncertu džiaugiasi žinoma kūrėja.

„Compensa“ koncertų salėje įvyksiančiame išskirtiniame A. Orlovos koncerte bus paminėta ir ypatinga proga – pirmojo atlikėjos albumo „Laukinis šuo dingo“ penkiolikos metų sukaktis.

Vieninteliame šventiniame koncerte Vilniuje atlikėja pristatys programą, apjungiančią žinomiausius kūrinius bei dainas ir iš visai neseniai pasirodžiusio naujojo albumo „Laumžirgiai“, kuris jau rado kelią į klausytojų širdis.

„Su muzikantais Adu Gecevičiumi ir Pauliumi Vašku atliksime mūsų naujo albumo „Laumžirgiai“ kūrinius kartu su pučiamujų kvintetu. Mums tai – ypatingas įvykis, nes iki šiol ši koncertinė programa gyvai skambėjo tik vieną kartą. Pasirodymo metu planuojame ir kelias naujų dainų, gimusių visai neseniai, premjeras. Labai lauksiu visų, kam artimas šviesus ilgesys ir stebuklo troškimas.“

 

Pučiamųjų kvintetas :

Danielius Daubaras (eufonija), Kristupas Gikas (fleita), Mėta Gabrielė Pelegrimaitė (fleita), Salomėja Kalvelytė (fleita) ir Simonas Kaupinis (tuba).

Nuorodos:

Alina Orlova – LAUMŽIRGIAI (full album)
https://youtu.be/mfMbYncsFw0

Alina Orlova – LAUMŽIRGIAI MĖLYNI (official video)
https://youtu.be/UexxtA2hjmY

FB: https://fb.me/e/2WFtLg8Hb
IG: https://www.instagram.com/alinaorlovaofficial/

Spotify: https://spoti.fi/3SyOPwo
YouTube: https://bit.ly/3f17xz5

1

DAUGIAU