ALINA ORLOVA ir violončelė

ALINA ORLOVA ir violončelė

ALINA ORLOVA ir violončelė | Kauno filharmonija

Gerai žinomų Alinos kūrinių ir violončelės variacijos Kauno filharmonijos salėje.

Skrajojanti Alina visuomet sukuria išskirtinę atmosferą salėje, kurią lyg skoningais apmušalais išmuša savo kūriniais, lengvais pirštais liesdama fortepijono klavišus. Visa erdvė priklauso jai. Alina gali kalbėti pusbalsiu ar dainuoti, pritardama sau armonika – jos bus daug. Jos bus negana.

Kaip sakė gerbiamas britų kritikas Kieronas Tyleris, kartą apsilankęs jos koncerte Hamburge, „Alina nekoncertavo. Ji transliavo. Ji pati buvo muzika.“

Spalio 24-ąją A. Orlovos koncerte skambės jos visų laikų muzika lydima violončelės skambesio: ir tie kūriniai, kuriuos prieš 13 metų pamilo Lietuva, Prancūzija, Rusija, Jungtinė Karalystė ir daug kitų šalių, vos pasirodė debiutinis Alinos albumas „Laukinis šuo dingo“, ir tie, kuriuos autorė kinematografiškai sumezgė į 2010-ųjų albumą „Mutabor“. Pagaliau, jos pasaulietiškoji kūryba iš puikiai Europos kritikų įvertinto albumo „88“ ir naujausiojo albumo „Daybreak“.

//

Alina Orlova  | Priimki džiaugsmą iš manųjų rankų (official video)

https://www.youtube.com/watch?v=BrdBBr0j_vc

Ø  Instagram  | https://tinyurl.com/txektzzc    

Ø  Spotify  | https://tinyurl.com/tk4acs66

Ø  YouTube | https://tinyurl.com/vr869hre

P.S  Vyriausybė pritarė papildomoms pandemijos valdymo priemonėms , kuriomis remiantis nustatoma, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. renginyje gali dalyvauti tik Galimybių pasą turintys žiūrovai.
Todėl Galimybių pasas yra privalomas šio koncerto atributas.

 

1

DAUGIAU