AMATŲ, MUZIKOS IR ALAUS FESTIVALIS PAKRUOJO DVARE

AMATŲ, MUZIKOS IR ALAUS FESTIVALIS PAKRUOJO DVARE

Gerriausi Lietuvos aludariai bei amatininkai rugpjūčio 13, 14 dienomis vėl rinksis Pakruojo dvare, kur ketvirtus metus iš eilės įvyks Amatų, Muzikos ir Alaus festivalis. 

 

Kviečia dalyvauti konkurse

Pakruojo rajono savivaldybės administracija kviečia visus rajono gyventojus dalyvauti dailės konkurse, kurio tema (kaip ir šventės) „Žaldoko dukters vestuvės“.

 

Facebooko-coveris-naujas1Darbams sukurti gali būti naudojamos įvairios technikos. Darbus pristatyti iki 2016 m. liepos 31 d. į Pakruojo kultūros centrą (Vienybės a. 1, Pakruojis) Laimutei Veličkienei. Daugiau informacijos tel. 8 656 12 009.

Renginių įvairovė

Festivalyje galėsite išvysti: Joniškio teatro „Žiburys“ spektaklį „Kaitra“, Kuršėnų kultūros centro mėgėjų teatro „Mozaika“ spektaklį – komediją Kazio Binkio „Dešimt litų ir gyvybė“, Pakruojo kultūros centro mėgėjų teatro spektaklį – komediją Aleksandro Fromo – Gužučio „GUDRI NAŠLĖ“ ir Josvainių kultūros centro mėgėjų teatro studijos spektaklį Žemaitės „TRYS MYLIMOS“.

Laukiami prekybininkai

Mugės zona bus išdėstyta aikštėje prieš Pakruojo dvaro centrinius rūmus (nemokamoje festivalio zonoje).  Žiūrėti schemą.

Prekyvietės matmenys – 3x3m. Prekyviečių numeriai (1-120) yra sužymėti schemoje.

Vienos prekyvietės kaina – 40 EUR abiem festivalio dienos ( rugpjūčio 13 ir rugpjūčio 14 dienoms).

Prekybininkas, išsipirkęs prekybinę vietą, gauna 2 leidimus (kontrolinės juostelės) į renginį abiems dienoms (jei su prekybininku atvyksta daugiau žmonių, jiems reikia įsigyti blietus). 2016 muge

 Elektra prekybininkams bus tiekiama už tą pačią prekybos vietos kainą.

Norintys prekiauti mugėje turi užpildyti prašymo formą ir ją atsiųsti elektroniniu paštu [email protected]  arba faksu (8 421) 52495 į Pakruojo seniūniją.

Kartu su prašymo forma reikia atsiųsti ir vykdomos veiklos pažymėjimus, sertifikatus, veterinarinės tarnybos išduotus leidimus ir dokumentus (jei prekiaujama maisto produktais) ir apmokėjimo už prekybą kvitą. Taip pat galite nurodyti kokios vietos (pagal schemą) norėtumėte prekybai. Gavę iš Jūsų visus reikiamus dokumentus ir apmokėjimą, dviejų dienų bėgyje Jums išsiųsime pasirašytą leidimo prekiauti kopiją. Leidimų originalus ir 2 leidimus į renginį gausite atvykę į festivalį.

 

Apmokėjimą už prekybą pervesti į nurodytą sąskaitą:

VšĮ Pakruojo verslo informacijos centras

Kodas: 168290365

Sąskaitos numeris: LT794010045600005773

Registracija prekybai vykdoma iki 2016 rugpjūčio 5 dienos 16 val.

Telefonas pasiteiravimui – (8 421) 52495

DAUGIAU