Andrius Kaniava. Ruduo Nesibaigiančioj metų alėjoj

Andrius Kaniava. Ruduo Nesibaigiančioj metų alėjoj

Įėjimas į renginį tik turint „galimybių pasą“

Nukeltas Alytuje turėjęs vykti kovo 25 dienos 18 val. koncertas į spalio 16 d. Bilietai perkeltiems renginiams galios tie patys, jų keisti nereikia. jei netinka nauja renginio data, jums reikia kreiptis į renginio organizatorių el. paštu [email protected] ir jums bus suteiktas kuponas.

2020 m. gruodžio 6 d. 18 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje nukeltas į kovo 26 dieną 19 val. ir vėl nukeltas į liepos 11 d. 19 val. iš Šv. Kotrynos bažnyčios į Vasaros terasą. Bilietai perkeltiems renginiams galios tie patys, jų keisti nereikia. jei netinka nauja renginio data, jums reikia kreiptis į renginio organizatorių el. paštu [email protected] ir jums bus suteiktas kuponas.

2020 m. gruodžio 17 d. 19 val. Kauno kultūros centre nukeltas į vasario 27 dieną 18 val. ir vėl nukeltas į liepos 7 dieną iš Kauno kultūros centro į Pažaislio vienuolyną. Bilietai perkeltiems renginiams galios tie patys, jų keisti nereikia. jei netinka nauja renginio data, jums reikia kreiptis į renginio organizatorių el. paštu [email protected] ir jums bus suteiktas kuponas.

Kai praėjusį pavasarį pasaulį ir Lietuvą ištiko priverstinė pauzė, aktorius, dainų autorius ir atlikėjas Andrius Kaniava nepasidavė niūrioms nuotaikoms. Naudodamasis virtualiomis komunikacijos priemonėmis dvyliką vakarų iš eilės jis siuntė „žinias pasauliui“. Tos žinios buvo užkoduotos šmaikščiuose monologuose, jautriuose pasakojimuose ir dainų eilutėse. Vertėtų pabrėžti, kad visiškai naujų dainų eilutėse. Karantinui užsitęsus, o kūrybiniam troškuliui vis didėjant, Andrius Kaniava pasitelkė ištikimų bičiulių – muzikantų pagalbą ir įrašė albumą romantišku pavadinimu „Ruduo nesibaigiančioj metų alėjoj“. Albumas yra įrašytas ypatingoje vietoje – legendinės Vilniaus plokštelinės garso įrašų studijoje.

Besiruošdamas koncertams, šiuo naujuoju albumu Andrius Kaniava turi nuoširdų norą nusiųsti žinią pasauliuiir savo klausytojams: kaip svarbu nepamesti savasties, matyti pasaulio grožį net keisčiausiose jo išraiškose, išlaikyti kūrybiškumą ir viltį, kad viskas yra įmanoma. Na, ir, aišku, sugriauti nusistovėjusią nuomonę, kad geros gali būti tik senos dainos. Atlikėjas lenkia galvą prieš savo bendražygius, prisidėjusius prie albumo gimimo: gitaros virtuozui Aleksandrui Ten, smuikininkui Tadui Dešukui, skambiajam būgnininkui Gintui Gascevičiui, jaunosios kartos talentams Simonui Navickui (bosinė gitara) ir Gintarei Bauerytei (pritariamasis vokalas). Šia sudėtimi Andrius Kaniava pasirodys ir koncerte Vasaros terasoje.

Renginio organizatoriai – geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ – kviečia kartu su Andriumi Kaniava pasivaikščioti po nesibaigiančią alėją, sugrįžti į savo pradžią, dar paprastą, šviesią ir nepagadintą, stabtelti ir prisėsti ant suoliuko, sutikti artimą sielą ar kokią efemerišką būtybę, o gal net ir patį save.

Bilietus platina TIKETA ir 1 val. iki koncerto pradžios vietoje.

Renginio metu privaloma laikytis visų tuo metu galiojančių Vyriausybės nurodymų dėl COVID-19 ir dėvėti kaukes.

Bilietus platina tiketa.lt

DAUGIAU