Ansamblių vakaro ”Gyvybės medis” generalinė repeticija

Ansamblių vakaro ”Gyvybės medis” generalinė repeticija

Ansamblių vakaro „Gyvybės medis“ generalinė repeticija

Generalinėje repeticijoje bus atliekama visa Ansamblių vakaro programa su pilna scenografija ir kostiumais. Repeticijos metu galimi kūrybinės grupės komentarai, pauzės, pakartojimai.

Ansamblių vakaras Dainų šventės programoje išsiskiria autentiška trisluoksne kompozicija. Jį sudaro trys elementai: choras, atliekantis lietuvių liaudies dainas ir kompozitorių būtent šiam koncertui sukurtus kūrinius, liaudies instrumentų orkestras ir liaudies šokių grupė. Ansamblių vakaras „Gyvybės medis“ – neabejotinai vienas ryškiausių 2024 m. šimtmetį mininčios Lietuvos dainų šventės programos renginių.

Ansamblių vakaro kūrėjai ir atlikėjai interpretuos gyvybės medį kaip pasaulio sampratą. Programoje susitiks keturios dieviškosios stichijos – Ugnis, Oras, Vanduo ir Žemė, auginsiančios tautos gyvybės medį.

Naujos, specialiai Dainų šventei parašytos liaudies dainų išdailos skambės šiuolaikiškai, neprarasdamos originalumo, chorinis dainavimas susipins su folkloru, o nauji liaudiškos muzikos kapelų ir liaudies instrumentų orkestro kūriniai išsiskirs ypatingu skambesiu.

Gyvybę kurianti stichijų sąveika atsispindės ir Ansamblių vakaro programos choreografijos sprendimuose: folklorinis šokis derės su sceniniu tautiniu ir šiuolaikiniu šokiu. Vienas kitą papildydami, kontrastuodami jie kurs nepamirštamą reginį, kurį dar sustiprins specialūs kostiumai, naujausios vaizdo ir šviesų technologijos, scenografija.

Teatralizuotą Ansamblių vakaro programą atliks per 4000 dainininkų, muzikantų ir šokėjų. Skambės žinomi, žiūrovų pamėgti kūriniai ir net 20 naujų, specialiai šiai programai sukurtų kompozicijų.

ŽIŪROVAI ĮLEIDŽIAMI NUO 19:30 val. iki 21:30 val.
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]
 
Žiūrovai įleidžiami nuo 19.30 val. iki 21.30 val.
Renginio trukmė  2.30 val.
Renginys be pertraukos
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai iki 5 m., jei neužima papildomos sėdimos vietos
Amžiaus cenzo nėra
Nuolaidos: fiksuota kaina (10 Eur) asmenims, su specialiais poreikiais* 
*Žiūrovams su judėjimo negalia, sėdintiems vežimėlyje

 
INFORMACIJA ŽIŪROVAMS SU JUDĖJIMO NEGALIA DĖL BILIETŲ ĮSIGIJIMO
Žiūrovai turintys judėjimo negalią ir sėdintys vežimėlyje bei 1 lydintis asmuo, bilietus gali įsigyti tam skirtose vietose su kodu – LYDINTIS *
1 lydintis asmuo gali išsiimti 1 nemokamą bilietą šalia vietos skirtos asmeniui su negalia.
Pirkimo metu galite įsigyti 2 bilietai už 10 eur.
DAUGIAU