ARFA IR FLEITA ŠOKA TANGO | Duetas H2F

ARFA IR FLEITA ŠOKA TANGO | Duetas H2F

„Arfa ir fleita šoka tango“
Duetas H2F:

Aistė Baliunytė (arfa)
Vytenis Gurstis (fleita)

Programa: Jean Cras, Gabriel Fauré, Bernard Andrès, Ástor Piazzolla


Intriguojančia programa „Arfa ir fleita šoka tango“ klaipėdiečiams pirmąkart prisistatys duetas H2F, kuriame kartu muzikuoja arfininkė Aistė Baliunytė ir fleitininkas Vytenis Gurstis. Baigę studijas muzikos akademijose Paryžiuje, Londone bei Kelne, atlikėjai sugrįžo į Lietuvą ir šiuo metu dirba Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro orkestre. Tarptautinių konkursų laureatai virtuoziškai valdomų instrumentų garsais siekia atskleisti ir įprasminti gražiausių kompozicijų idėjas, meniškai interpretuoti senųjų bei šiuolaikinių autorių kūrybą ir savo muzikos viziją kūrybingai perteikti klausytojams.

Koncerte atliekamą programą atlikėjai sieja su šokiu: tai iš aistringosios Argentinos kildinamas tango ir bendrieji šokio elementai – ritmas, tempas, gestas. Vakaro šedevras – Ástoro Piazzollos Histoire du Tango – brandus, visą kompozitoriaus muzikinio gyvenimo patirtį sujungiantis kūrinys, pasakojantis tango istoriją ir evoliuciją. Programą užbaigs arfininko Bernardo Andrès’o Narthex – ritualines šokio sampratos šaknis menantis kūrinys, kuriame naudojama daug įvairių atlikimo technikų.
 

Informacija koncertų klausytojams:
Į koncertus draudžiama eiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros). Asmenys, turintys išvardintus simptomus, į renginį nebus įleidžiami ir pinigai už bilietus nebus grąžinami.

Renginiuose būtina dėvėti apsaugos priemones – veido kaukes ar respiratorius (išskyrus mažamečius vaikus).

Temperatūra klausytojams bus matuojama prie bilietų kontrolės. 

Šiai programai parduodami bilietai su nežymėtomis vietomis sėdėti. Koncerto metu metu tarp klausytojų bus išlaikyti visi būtini saugumo reikalavimai. Atvykus į koncertą, maloniai Jus palydėsime iki Jūsų vietos. Šeimos nariai turės galimybę sėdėti greta.

Ikimokyklinio amžiaus vaikai į vakarinius koncertus neįleidžiami (išskyrus edukacines programas vaikams).

 

1

DAUGIAU