Arklio Galia x Skafandras – Lukiškių kalėjimas 2.0

Arklio Galia x Skafandras – Lukiškių kalėjimas 2.0

Arklio Galia x Skafandras – Lukiškių kalėjimas 2.0

Pradedam naują koncertų sezoną!

Birželio 12-ą didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme muškietas surems du ganėtinai skirtingi, bet vieną bendrą narį turintys Vilniaus pogrindinio muzikinio pasaulio grynuoliai „Skafandras“ ir „Arklio Galia“. Nusimato elektiškas, visas slapčiausias sielos nišas išvalančio nišinio roko vakaras.

„Arklio Galia“ puikiai pažįsta Lukiškių kalėjimo kompleksą, turi kalėjimo skalpą ir įrašų biografijoje. Grupei „Skafandras“ tai bus pirmas toks kartas Lukiškių kalėjime.
Proga didelė ir svarbi.

Skafandras

Mažai kam žinoma tiesa: „Skafandras“ yra vienintelė kompost roko grupė Lietuvoje, išleidusi net du albumus. 2022-aisiais debiutavęs su anaerobiniu “the šra i & ii” , kolektyvas neapsistojo ties viena kompostavimo terpe ir dar šiemet pristatė deguonies prisotintą albumą „Pelenynas“.

Grupės nariai, paklausti apie artėjantį koncertą, džiaugiasi galimybe patręšti naujos Lukiškių kalėjimo versijos dirvą drauge su kolegomis Arkliais ir kviečia ateiti visus derliaus puoselėjimui neabejingus žmones.

www.instagram.com/skafandras.band
www.skafandras.bandcamp.com

Arklio Galia

Tuo tarpu, vadinamoji „Arklio Galia“ yra niekaip neužtylanti, visus sveiko proto žmones užknisanti roko komanda, susikūrusi Vilniuje jau prieš daugiau nei 18-ą metų. Grupė savo veikloje nevengia maišyti absurdiškų, apetito nekeliančių muzikinių kokteilių, paskanindami juos, ko gero, pačiais blogiausiais įmanomais dainų tekstais, per ilgais gitariniais solo ir daugybe prastų juokelių tarp dainų. Lukiškių kalėjime minėtasis ansamblis dūks jau net penktą kartą, susirinkėliai vėl bus pavaišinti tiek visai šviežutėle, tiek gerokai pašvinkusia ir nusibodusia kūryba.

www.instagram.com/arkliogalia
www.arkliogalia.bandcamp.com

Šį koncertą pristato kultūrinis judėjimas „Kalba plytos“ ir ačiū jiems už tai.
Mūsų laukia dar vienas įspūdingas roko muzikos įvykis.

Pirmieji 50 bilietų pigiau!

Vartai: 18:00 val.
Skafandras: 19:00 val.
Arklio Galia: 20:15 val.

Lukiškių kalėjimo scena yra kiečiausia Baltijos šalyse ir niekas dėl to nesiginčys. Jai rūpi muzika ir kultūra. Lukiškių kalėjimo konversija bemat tapo istorijos dalimi, kultūros reiškiniu ir sėkmingiausiu turizmo objektu Lietuvoje. Tai vienas tikrų Vilniaus pasididžiavimų, į save sutraukiantis ne tik miestiečius, bet ir svečius iš užsienio ir kitokius turistus. Nebuvus pas mus pajausti naujos Lukiškių kalėjimo versijos „vaibo“ neįmanoma. O buvę tvirtina – tai yra kažkas.

Sek koncertų ir renginių kalendorių.
Pabėk į kalėjimą.

Adresas ir vartai aiškūs.
Lukiškių skg. 6, kur daugiau.

https://www.facebook.com/Lukiskiukalejimas2.0
https://www.instagram.com/lukiskiukalejimas2.0

Vartai atidaromi: 18:00 val.
Amžiaus cenzas: Vaikai iki 6 metų įleidžiami nemokamai
Nuolaidos: netaikomos
Daugiau informacijos: www.facebook.com/Lukiskiukalejimas2.0 

DAUGIAU