Arlekinas: Lietuviški filmukai vaikams (Lithuanian Shorts)

Arlekinas: Lietuviški filmukai vaikams (Lithuanian Shorts)

„Lietuviški filmukai vaikams– nuotaikinga, įkvepianti ir pamokanti lietuvių kūrėjų trumpųjų filmų programa, skirta mažiesiems kino mylėtojams. Programoje pristatomi 3 animaciniai filmai, nukeliantys į ryškius ir spalvotus pasaulius, kuriuose išvysite meškino Miko ir jo geriausių draugų voverės Sonatos bei katino Gabrieliaus nuotykius, protingiausią pasaulyje trokštančią būti mergaitę Matildą bei linksmają arkliukę Barborą.

Programą sudaro animaciniai trumpametražiai: Matilda ir jos atsarginė galva (rež. Ignas Meilūnas), Pieno baras (rež. Urte Oettinger), Šokliukė ir Kalėdų eglutė (rež. Katerina Vykhodseva). 

ŠOKLIUKĖ IR KALĖDŲ EGLUTĖ |  Hopscotch and the Christmas Tree

Šokliukės gimtajame miestelyje viskas alsuoja džiaugsmo kupinu šurmuliu, nes artėja Kalėdos. Visi namai išpuošti gražiomis Kalėdų dekoracijomis. Visi, išskyrus vieną… Barbora buvo tiek užsiėmusi rengdama kalėdinį vakarėlį, kad visiškai pamiršo apie Kalėdų eglutę! Šokliukė imasi iniciatyvos ir iš palėpės atneša seną dirbtinę eglutę. Tačiau dirbtinei eglutei sulūžus, iki kalėdinio vakarėlio pradžios reikia surasti naują eglutę.

PIENO BARAS | Milkshake Bar

Kasdien po pamokų Mikas ir jo geriausi draugai voverė Sonata bei katinas Gabrielius susitinka Pieno bare. Vieną dieną draugai jame netikėtai atranda nuotrauką, kurioje – į Miką be galo panašus meškinas, bandelių valgymo čempionas. Galbūt tai Miko tėtis? Bandydami tai išsiaiškinti ir surasti legendinį čempioną, draugai ima organizuoti Pieno baro čempionatą. „Pieno baras“ – nuotaikingas animacinis filmas visai šeimai apie nuoširdumą ir tikrus draugus, kurie tampa šeimos dalimi.

MATILDA IR ATSARGINĖ GALVA | Matilda And the Spare Head

Tai istorija apie mergaitę, trokštančią būti protingiausia pasaulyje. Kai visi išmokti dalykai nebetelpa į galvą, mama jai nuperka atsarginę. Dvi galvos – tikrai geriau nei viena. Tačiau greitai Matildai tampa nebeaišku, kurią galvą kada nešioti, o galiausiai atsarginė galva kažkur dingsta. Nežinia, ką reikėtų daryti, jei ne per langą įskridęs kiemo vaikų nuspirtas kamuolys. Jis visam laikui pakeičia Matildą.

Žanras: animacija vaikams
 
Režisieriai: Ignas Meilūnas, Urte Oettinger, Katerina Vykhodseva
 
Šalis: Lietuva
 
Metai: 2018-2020 m.
 
Kalba: lietuvių
 
Trukmė: 50 min.
DAUGIAU