ARMĖNIJOS NEPRIKLAUSOMYBĖS DIENOS BEI ARMĖNIJOS IR LIETUVOS DIPLOMATINIŲ SANTYKIŲ 30-MEČIUI PAMINĖTI

ARMĖNIJOS NEPRIKLAUSOMYBĖS DIENOS BEI ARMĖNIJOS IR LIETUVOS DIPLOMATINIŲ SANTYKIŲ 30-MEČIUI PAMINĖTI

Atlikėjai:

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS

Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV), vadovas Algimantas Treikauskas

KAUNO VALSTYBINIS CHORAS

Meno vadovas ir vyr. dirigentas Robertas Šervenikas

Solistai:

MARIJA ARUTIUNOVA (sopranas)

GABRIELĖ KUZMICKAITĖ (mecosopranas)

MINDAUGAS ZIMKUS (tenoras)

ŽYGIMANTAS GALINIS (bosas-baritonas)

Dirigentas ROBERTAS ŠERVENIKAS

Programoje:

Vytautas Barkauskas – „Prisikėlimo oratorija“, op. 138

Tigran Mansurian – „Requiem“

 

Koncertas rengiamas bendradarbiaujant su Armėnijos Respublikos ambasada Lietuvoje ir KĮ Kauno miesto simfoniniu orkestru

Armėnijos ir Lietuvos Respublikoms šie metai ypatingi, nes šalys mini diplomatinių santykių užmezgimo 30-metį. Per tuos metus šalių bendradarbiavimas tik tvirtėjo, gilėjo ir plėtėsi, be to, daugelyje sričių buvo sukurta nuoširdi, glaudi svarbi partnerystė.

Lietuva didžiuojasi, kad pirmoji pasaulyje pripažino Armėnijos nepriklausomybę ir yra viena pirmųjų šalių, su kuria Armėnija 1991 m. užmezgė diplomatinius santykius.

1991 m. rugsėjo 21 d. dauguma armėnų referendume balsavo už tai, kad Armėnija taptų nepriklausoma valstybe. Todėl šiais metais Armėnija taip pat mini ir Nepriklausomybės dienos 30-ąjį jubiliejų.

Tad, 2021-aisiais Lietuvos Respublikos ambasada Armėnijoje ir Armėnijos Respublikos ambasada Lietuvoje savo veikla įprasmins ir pažymės šiuos svarbius jubiliejus.

Koncertinės įstaigos Kauno valstybinė filharmonija ir Kauno miesto simfoninis orkestras bendradarbiaudamos su Armėnijos Respublikos ambasada Lietuvoje rengia šventinį koncertą ir kviečia visiems kartu pasidžiaugti šiomis gražiomis sukaktimis.

 

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja).

Renginių metu rekomenduojame dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

DAUGIAU