Artik & Asti

Artik & Asti

Informuojame, kad renginys Artik & Asti, kuris turėjo įvykti gegužės 30 d. 19:00 Vilniuje yra perkeliamas į lapkričio 7 d. 19:00.
Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.  

Informacija dėl pinigų grąžinimo bus paskelbta pasibaigus karantinui.  

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

Papildyta:
Tiksli informacija dėl grąžinimo termino ar kupono išdavimų bus patalpinta, kai tik renginio organizatorius priims sprendimą.

 

Populiarumo piką pasiekusi ir muzikines aukštumas šturmuojanti grupė kviečia Jus į kvapą gniaužiantį ir vienintelį savo pasirodymą, Compensa koncertų salėje, Vilniuje, jau Geguźės 30 d. Šis kolektyvas jau ankšćiau įrodė savo galią: su singlu  Моя последняя надежда” . Šios kompozicijos klipas Youtube.com per kelis mėnesius surinko pusantro milijono peržiūrų. Kita daina „Облака” įėjo į TOP-100 klausomiausių dainų Rusijoje ir ilgą laiką laikėsi aukštoje reitingo pozicijoje. 2012 – ais vasario 14 d. Artik & Asti išvien su DJ Smash pristatė bendrą darbą kasmetiniame Big Love Show festivalyje, transliuojamą tiesiogiai. 2013 – ųjų rudenį duetas pristatė debiutinį albumą „ РайОдинНаДвоих”, kuris užėmė 1 – ąją vietą rusiškajame iTunes. 2014 – ais ARTIK & ASTI buvo nominuoti muzikine TV kanalo Russian MusicBox premija ¬„ Прорыв Года” nominacija.

 

1

DAUGIAU