Artimų kultūrų reminiscencijos

Artimų kultūrų reminiscencijos

Du iškilūs muzikai – Rokas Zubovas (fortepijonas) ir Gleb Pyšniak (violončelė) pristato naują programą – „LDK“, kurioje skambės Josepho Achrono, Mieczysławo Weinbergo, Jurgio Juozapaičio ir kitų XX-a kompozitorių kūriniai

Šioje programoje pristatomų kompozitorių muzikoje dažnai susipina tautinės tradicijos ir klasikos modernistiniai elementai. J. Achron į savo kompozicijas įpynė žydų, M. Weinberg apjungė lenkų ir žydų, o J. Juozapaitis įliejo lietuviškos tradicinės muzikos motyvus.


Daugiau informacijos apie atlikėjus:

Gleb Pyšniak – dar būdamas 14 metų, kaip solistas debiutavo su Lietuvos kameriniu orkestru (dirigentas prof. Saulius Sondeckis) Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje. Šiandien pasirodo garsiausiose pasaulio salėse, tokiose kaip Vienos „Musikverein“, Amsterdamo „Concertgebouw ir kt. Daugiau informacijos: www.glebpysniak.com

Pianistas Rokas Zubovas labiausiai klausytojams žinomas savo M. K. Čiurlionio interpretacijomis, yra įrašęs visus kompozitoriaus fortepijoninius kūrinius.


MUZIKA GYVAI – tai įvairių muzikinių žanrų koncertai, paprastai akustiniai, rengiami kamerinėje aplinkoje, (svečių skaičius iki 40 asmenų). Čia galima puikiai girdėti muziką ir maloniai pabendrauti su atlikėjas bei kitais renginio svečiais.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: ~likus 30min. iki renginio pradžios
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: ~15min.
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: neįleidžiami
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos: pirmi bilietai pigiau

DAUGIAU