ATRASTIEJI TALENTAI

ATRASTIEJI TALENTAI

Birželio 2 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

ATRASTIEJI TALENTAI

Rengiama bendradarbiaujant su „Klaipėda Piano Masters“

Pianistai
VIKTORIJA VOROBJOVAITĖ
MINDAUGAS BALIUKEVIČIUS
SIMONAS MIKNIUS

Programa
J. P. Rameau, W. A. Mozart, F. Chopin, F. Liszt, S. Rachmaninoff.

Didžiausia Baltijos šalyse pianistų akademija „Klaipėda Piano Masters“ (KPM) kasmet Lietuvoje ir Vokietijoje rengia talentingiausių pianistų rečitalius, skirtus publikai pristatyti savo kūrybinius sumanymus ir išbandyti akademijos metu įgytas žinias. Koncertui Užutrakio dvare susibūrė trys jauni pastaraisias metais KPM akademijoje atskleisti talentai iš Lietuvos.

 
Klaipėdoje vasaromis veikianti akademija skatina jaunus pianistus kuo plačiau žvelgti į muzikinės karjeros subtilybes, neapsiriboti vien skambinimo fortepijonu tobulinimu. Tarp KPM gvildenamų temų patenka tokie ilgalaikės karjeros aspektai, kaip efektyvi laiko vadyba, įvaizdžio kūrimas, įdomių programų ir sceninių sprendimų paieškos, psichologinis pasiruošimas scenai, sveika gyvensena. KPM, 2017 m. pianisto Gintaro Januševičiaus įkurta pagal precedento visame pasaulyje neturinčią programą, kasmet sutraukia vis daugiau pianistų iš viso pasaulio. Plačiau apie KPM galima sužinoti puslapyje www.kpm.lt arba akademijos instagram bei facebook platformose.
 
Viktorija Vorobjovaitė yra kilusi iš Rokiškio rajono, Pandėlio krašto. Ji pradėjo groti būdama ketverių ir mokytis Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje nuo aštuonerių metų. Šiuo metu mokosi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje pas prof. Jurgį Karnavičių ir asist. Jurgį Aleknavičių. Viktorija yra daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė, tarp kurių verta paminėti Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursą, tarptautinį lenkų fortepijoninės muzikos konkursą skirtą Fryderykui Chopinui, bei Rygos tarptautinį jaunųjų pianistų konkursą.
Mindaugas Baliukevičius baigė Utenos meno mokyklą (Ingridos Dirmienės klasė) ir Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatoriją (Jurgio Aleknavičiaus klasė). Šiuo metu mokosi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje prof. Jurgio Karnavičiaus ir dr. Jurgio Aleknavičiaus klasėje. Pianistas aktyviai koncertuoja solo bei įvairios sudėties ansambliuose, yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas.
Simonas Miknius pradėjo skambinti fortepijonu būdamas septynerių. 2022 m. baigė Kauno Juozo Gruodžio konservatoriją (Motiejaus Bazaro kl.) ir tais pačiais metais pradėjo studijuoti Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (doc. Daumanto Kirilausko kl.). Simonas yra daugelio Lietuvos ir tarptautinių pianistų konkursų, vykusių Lenkijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, Serbijoje, laimėtojas. Koncertavo su Kauno simfoniniu, Lietuvos, Šv. Kristoforo, Lvovo ir Varšuvos kameriniais orkestrais.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: ~14:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
– 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

DAUGIAU