Audioriver Festival 2024

Audioriver Festival 2024

Audioriver festivalis vyks liepos 12-14 dienomis Lodzėje! Šis daugybę apdovanojimų pelnęs elektroninės muzikos festivalis laikomas vienu svarbiausių tokio pobūdžio renginių regione. Pasak muno.pl skaitytojų, festivalis neseniai dešimtą kartą gavo geriausio festivalio Lenkijoje apdovanojimą.
Šiais metais tarp patvirtintų atlikėjų – kartu su „Partiboi69“ koncertuosianti Victoria de Angelis iš grupės „Måneskin“. Pagrindinėje scenoje taip pat išvysite „WhoMadeWho“, kurią „Beatport“ pavadino geriausia gyvo garso grupe, ir „Kiasmos“, žinomą dėl savo kino didybės. Vyšna ant torto bus teatralizuotas Fever Ray iš legendinės grupės „The Knife“ pasirodymas.
Techno muzikos entuziastams patiks Stephano Bodzino pasirodymai ir legendos Richie Hawtino sugrįžimas. Jauniausiai kartai šioje muzikoje atstovauja Sara Landry, kurios „Boiler Room“ pasirodymą surenka milijonai žmonių. Tiems, kurie mėgsta house, planuojami Gorgon City ir Folamour pasirodymai, o drum & bass scenoje gros Sub Focus, Metrik ir Black Sun Empire. Be plačios penktadienio ir šeštadienio programos, „Audioriver“ tradiciškai apima ir dienos uždarymo vakarėlį, prasidedantį vidurdienį. Koncertuos viena didžiausių house muzikos žvaigždžių Damianas Lazarusas.
Łódź Błonia bus papuoštas ir apšviestas, kad vietovė taptų laikina autonomine meninių patirčių zona. Svečiai taip pat gali mėgautis stovyklaviete, esančia tiesiai festivalio teritorijoje. Bilietus galima parduoti Biletomat ir eBilet platformose. Iki birželio 10 d. galima įsigyti reklaminius bilietus už 580 PLN už dviejų dienų bilietą ir 720 PLN už trijų dienų bilietą. Taip pat parduodami atskirų dienų bilietai ir VIP abonementai.
DAUGIAU