Augintinių istorijos

Augintinių istorijos

Nukeltas kovo 14 dienos renginys į rugsėjo 20 dieną. Anksčiau pirkti bilietai galios. Pirkėjams, kuriems netinka nauja renginio data reikia kreiptis į organizatorių dėl kuponų.

Mieli žiūrovai,

renginys iš gegužės 31 d. perkeliamas į rugsėjo 26 d. 12 val. Galios anksčiau įsigyti bilietai. Tiems, kuriems data netinkama, pinigai nebus grąžinami, o išduodami kuponai. Daugiau informacijos info@markmedia.lt.

Renginiai bus perkelti. Kai tik bus panaikintas draudimas organizuoti masinius renginius, per 5 darbo dienas informuosime žiūrovus apie naujas datas. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai.

Nuotaikingas, bet kartu ir pamokantis spektaklis vaikams apie gyvūnus, kuriuos auginame namuose ar tiesiog svajojame apie juos. Deja, ne visi mokame jais tinkamai pasirūpinti. O juk augintiniai

– ne šiaip žaisliukai, bet gyvos, jautrios, mylinčios ir prieraišios būtybės, gebančios ne tik mylėti, bet ir kentėti…

Kas gali būti bendro tarp mažytės švelniakailės šunytės Pūkės, didelio kaip spinta šuns Fogo ir pašėlusiai išdidaus bei nepriklausomo katino Horacijaus?

Tai istorija apie tris nepaprastus augintinius, kuriuos suvienija tas pats likimas.

Jeigu norite prasmingai praleisti laiką su vaiku ir išmokyti jo šio to naujo apie gyvūnus, šis spektaklis kaip tik Jums!

Vaikai iki 3 m.(su suaugusiųjų priežiūra) neužimant papildomos vietos – įleidžiami nemokamai.

Laukiame Jūsų!

DAUGIAU