Avis Rara x Eiktubaiktu – Lukiškių kalėjimas 2.0

Avis Rara x Eiktubaiktu – Lukiškių kalėjimas 2.0

Avis Rara x Eiktubaiktu – Lukiškių kalėjimas 2.0

Mūsų gražuolė scena pasipildys dar vienu jaunų ir daug žadančių lietuviškų grupių koncertu! Vienas vakaras, net du pasirodymai. Lukiškių kalėjimo scenoje jėgas suvienys intriguojantis „Avis Rara“ ir „Eiktubaiktu“ tandemas. Jau dabar matome, kad tai bus atradimų vakaras tiek grupių fanams, tiek jų dar negirdėjusiems.

Ateik ir įsitikink!

Pirmieji 50 bilietų pigiau!

AVIS RARA

Jazztronica žanrą atliekantis penketukas koncertuoja jau ne pirmus metus ir tikrai žino formulę, kaip sukurti išskirtinę, prancūziškus filmus primenančią atmosferą. Grupės atliekama programa pasakoja vieną nenutrūkstamą istoriją ir kartu vedasi žiūrovą – todėl kiekvienas jų pasirodymas yra išskirtinis. Ilgesnę pertrauką turėjusios „avys“ grįžta į sceną. Ir ne bet kokią – o didžiausią Vilniuje!

https://www.facebook.com/avisraratronik
https://www.instagram.com/avisraratronik

Fone – „Avis Rara“ pasirodymas „Garaže“
https://youtu.be/g7lLlcUm86w

EIKTUBAIKTU

Sakyti, kad ši grupė išgarsėjo prieš metus būtų klaidinga. Tik užlipę ant scenos „Eiktubaiktu“ sprogo ir vos per kelias dienas apie juos sužinojo visi alternatyvios muzikos entuziastai. Itin stipraus ir išraiškingo balso vokalistė yra neabejotina šio kolektyvo frontmenė, o kartu grupė kuria stiprią, tamsią muziką, papildytą atvirais bei neretai intymiais tekstais. Laimėjusi jaunimo grupių konkursus, „Eiktubaiktu“ laimėjo ir mūsų širdis, ir yra pasiruošusi nugalėti Lukiškių kalėjimo sceną!

Eiktubaiktu
https://www.facebook.com/profile.php?id=100090089801342
https://www.instagram.com/eiktubaiktu_official/

Fone – „Eiktubaiktu“ singlas „I will save me“
https://youtu.be/egoMy8T45XI

Šį koncertą pristato kultūrinis judėjimas „Kalba plytos“ ir ačiū jiems už tai.
Mūsų laukia dar vienas intriguojantis alternatyvios muzikos įvykis.

Pirmieji 50 bilietų pigiau!

Vartai: 18:00 val.
Pradžia: 1
9:00 val.

Lukiškių kalėjimo scena yra kiečiausia Baltijos šalyse ir niekas dėl to nesiginčys. Jai rūpi muzika ir kultūra. Lukiškių kalėjimo konversija bemat tapo istorijos dalimi, kultūros reiškiniu ir sėkmingiausiu turizmo objektu Lietuvoje. Tai vienas tikrų Vilniaus pasididžiavimų, į save sutraukiantis ne tik miestiečius, bet ir svečius iš užsienio ir kitokius turistus. Nebuvus pas mus pajausti naujos Lukiškių kalėjimo versijos „vaibo“ neįmanoma. O buvę tvirtina – tai yra kažkas.

Sek koncertų ir renginių kalendorių.
Pabėk į kalėjimą.

Adresas ir vartai aiškūs.
Lukiškių skg. 6, kur daugiau.

https://www.facebook.com/Lukiskiukalejimas2.0
https://www.instagram.com/lukiskiukalejimas2.0

1

DAUGIAU