Baleto ir fontanų šou su styginiu orkestru AQUA CHORUS

Baleto ir fontanų šou su styginiu orkestru AQUA CHORUS

2022 lapkričio 25 dieną  premjera – baleto ir fontanų šou „Aqua chorus“. Šis projektas gimė bendradarbiaujant su fontanų kūrėjais iš Rygos. Žiūrovai ant scenos išvys realius fontanus, kurių fone šoks profesionalūs BBT baleto šokėjai bei gros styginių orkestras.

„Lietuvoje tai bus labai nauja. Tikri fontanai sinchroniškai trykš kartu su baletu, šviesomis ir muzika. Įspūdingas reginys čia užprogramuotas“, – neabejoja M. S. Šimulynaitė ir priduria, kad bus atliekamas neoklasikinis baletas bei gyvai gros kamerinis simfoninis orkestras vadovaujamas Lauryno Preikšos.

Efektinga scenografija išryškins esminę spektaklio temą – žmogaus ir gamtos ryšį, o jo naratyvas skleisis per pagrindines gamtos stichijas – orą, vandenį, ugnį, žemę.

„Kai mūsų planeta yra darkoma ir žlugdoma daugybės įvairių aplinkybių, mes negalime į tai nereaguoti. Mums skauda ir ta visuotinė krizė išties juntama. Tad tai ir norime išryškinti bei priminti, kad žmogus yra gamtos dalis – natūrali, gryna, tikra“, – spektaklio idėja dalijasi režisierė.

 

1

DAUGIAU