BAMBIE THUG – Crown The Witch Tour 2024 + special guest – Vilnius

BAMBIE THUG – Crown The Witch Tour 2024 + special guest – Vilnius

Eurovizijos sensacija paslaptingoji Airijos ragana Bambie Thug koncertuos Vilniuje
 
„Karūnuokite raganą!” Su tokiu šūkiu šių metų Eurovizijos konkurse daugelį žiūrovų bei muzikos kritikų maloniai nustebinusi atlikėja Bambie Thug skelbia to paties pavadinimo Europos turą, kurio metu pirmą kartą koncertuos ir Lietuvoje. Vienintelis jos koncertas vyks 2024 m. spalio 10 d. Vilniaus klube “Vakaris”.
 
Bambie Thug – Doomsday Blue (LIVE) | Ireland ???????? | Grand Final | Eurovision 2024
 
Airijos Corko mieste gimusi alternatyviosios muzikos trikdytoja Bambie Thug laužo lyčių ir socialinius stereotipus, kad sukurtų epochą apibūdinantį muzikinį stilių, besiribojantį su pop, roko, elektronikos ir kt. elementais. Sąvoką „Ouija-pop“ savo skambesiui apibūdinti sugalvojusi atlikėja per pastaruosius kelerius metus sukėlė didelį šurmulį su muzikos žanrų nepaisančių dainų-singlų serija ir kritikų visuotinai pripažintu naujausiu 2023 m. EP „Cathexis“.
 
Bambie Thug – Tsunami (Official Music Video):
 
Bambie atstovavo Airijai 2024 m. Eurovizijos dainų konkurse su užburiančiu kūriniu „Doomsday Blue“ ir užėmė 6 vietą – aukščiausią tarp Airijos atlikėjų per pastaruosius 24 metus. Šis kūrinys yra apie jausmus, aplinkinių nepastebėtą jūsų kūrybinį potencialą, tai lyg odė keistai ir kitokiai bendruomenės pusei. Skambėjimo kontekste ši daina perkelia klausytojus nuo ankstyvųjų Bambie Thug „raganiškų“ eilėraščių iki žudikiškų riksmų, pop chorų, netgi džiazo stiliaus standartų, o baigiasi sunkiojo metalo elektrinių gitarų riaumojimu. Tai puikiai atskleidžia skirtingus Bambie Thug kaip menininkės aspektus.
 
BAMBIE THUG – DOOMSDAY BLUE (Official Music Video):
 
Atlikėjos vizualinis menas taip pat stulbinantis kaip ir muzikinė kūryba: raganiškai estetiški ir stiprūs kinematografiniai vaizdo klipai pavertė Bambie personažais iš anapus, lyg žiūrėtum filmus vampyrų tematika. Atlikėja, kuriai didžioji scena tikrai nėra svetima, paskutiniais metais sudrebino festivalių scenas visame pasaulyje, įskaitant „Download Festival“, „The Great Escape“ ir „Trans Musicales“, po ko sulaukė daugybės muzikos kritikų pagyrų. Įspūdingi pasirodymai buvo apibūdinti kaip „genderqueer, okultinio atspalvio, stulbinančiai teatrališki“ ir sulaukė garantuoto pasaulinio palaikymo iš tokių media gigantų kaip NME, Kerrang!, Rolling Stone UK, GAY TIMES, BBC Radio 1, Spotify, Amazon Music ir kitų. Išsivaduokite iš stereotipų arba tiesiog išlaisvinkite savo demonus, atvykdami į muzikinių ir vizualinių siurprizų kupiną Bambie Thug pasirodymą Vilniuje – „Karūnuokite raganą!”
 
BAMBIE THUG – Zombie (The Cranberries song cover) 2024
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreipkitis: [email protected]

Durys: 19:00
Renginio trukmė: ~3val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite  paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt

DAUGIAU