BARDAI KITU KAMPU

BARDAI KITU KAMPU

Spalio 15 d. 19:00 val. Šv. Kotrynos bažnyčia
Festivalio atidarymo koncertas | BARDAI KITU KAMPU

Atlikėjai:
Audrius Bružas, Inga Šepetkaitė ir Kirilas Glušajevas (Improvizacijų teatro „Kitas kampas“  aktoriai)
Giedrius Nakas su grupe (muzika)

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ drauge su improvizacijų teatro „Kitas kampas“  aktoriais kviečia Jus pažvelgti į bardišką muziką kitu kampu. Vakaro programoje improvizacinis muzikinis pasirodymas, kuriame skambės dar niekur negirdėtos, scenoje gyvai kuriamos ir visiems giliai į atmintį įsirašiusios bardų dainos.

Improvizacijai neįmanoma pasiruošti iš anksto, nes viskas kuriama vietoje, drauge su žiūrovu. Pasirodyme netrūks netikėtumų, juoko, azarto ir be abejo, gyvai gimstančios muzikos su lengvu nostalgijos poskoniu iki pašaknų atpažįstamai bardiškai muzikai bei poezijai.

Koncerto trukmė: 1,5 val. (be pertraukos)

Laikantis dabartinių saugumo reikalavimų, sėdimos vietos bus išdėstytos pagal jūsų bilietų pirkimo istoriją išlaikant saugius atstumus. Todėl rekomenduojame:
– jei planuojate koncerte lankytis ne vienas/-a ir norite sėdėti greta, bilietus įsigykite vienu pirkimu;
– norėdami išlaikyti saugų atstumą bilietus pirkite atskirai.
Atvykdami į koncertą nepamirškite nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių!

Bilietai:
Pirmųjų bilietų kaina (iki rugsėjo 30 d.): 17 Eur |  Nuo spalio 1 d. bilietai brangs. Bilietų skaičius ribotas. Bilietus platina Bilietai.lt
Jei bilietų dar bus likę juos bus galima įsigyti šv. Kotrynos renginių salės kasoje likus 1 val. iki koncerto.

Apie festivalį: Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ rengiamas nuo 2003 m. „Tai – aš“ tai: bendruomeninės, tarpkultūrinės kūrybinės laboratorijos jauniesiems dainų ir tekstų autoriams, atlikėjams, po Lietuvos miestelius ir į kaimynines šalis keliaujantys koncertiniai ekipažai, Lietuvos ir užsienio atlikėjų pasirodymai vaikams ir ne vaikams bei jaukūs autorinės kūrybos naktinėjimai iki paryčių… Daugiau informacijos apie festivalį www.tai-as.lt

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-14
Nuolaidos:
– 10% studentams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU