Beissoul & Einius

Beissoul & Einius

Įspūdingu mados ir muzikos šou sužavėjęs Vilnių, ekscentriškasis elektroninės muzikos ir meno duetas „Beissoul & Einius“ paskelbė apie dar vieną grandiozinį vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje!

 

Kad ir ką sugalvotų, „Beissoul & Einius“ turi unikalų gebėjimą publiką perkelti į kitą planetą. Į planetą, kurioje norisi pabūti šiek tiek ilgiau ir visad svajoji sugrįžti. Ne be reikalo anšlaginius pasirodymus rengiantis duetas netruko peržengti Lietuvos sienų ir buvo pastebėtas pasaulinių šou pasaulio grandų.

 

2018 metais duetas koncertavo viename didžiausių Europos festivalių „Sziget“. Negana to, duetas bendradarbiauja ir su kūrėjais bei dizaineriais iš užsienio. Vienas jų – kaukių meistras Bobas Bassetas, kurio kūrybą naudoja grandai – nuo roko grupės „Metallica“ iki „Givenchy“ mados namų. Ne išimtis „Beissoul & Einius“ vaizdo singlas „Don’t Wanna Live My Life“ – jam animaciją kūrė belgų menininkė Cypria Donato.

 

„Beissoul & Einius“ savo įkvepiančiu įvaizdžiu, nevaržoma fantazija, meno eksperimentais tapo pavyzdžiu ne vienam šalies atlikėjui, duetu žavisi pasaulinių mados ir meno žurnalų – „Vogue“, „Design Scene’“, „OOBMAG“, „FGUK Magazine“, „Forbes“, „MMscene“, „Nvrmind“ – redaktoriai.

 

Išskirtiniai „Beissoul & Einius” dueto pasirodymai įvairiose erdvėse jau spėjo tapti prestižo ženklu, muzikos kūrėjai iš Lietuvos dažnai kviečiami į elitinius vakarėlius. Jų muzika skamba ir stiliumi bei neeiline įtaiga žavimasi aukščiausios klasės prekių ženklų ir inovatyvių technologijų pristatymuose užsienio šalyse.

DAUGIAU